Θέμα: Led ,MH, T5
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 07-03-16, 09:28
gregkn73 Ο χρήστης gregkn73 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2013
Περιοχή: komotini
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Κωστα σου κανω την ερωτηση γιατι πριν πας σε λεντ, αν θυμαμαι ειχες ΜΗ. Ο sanjay γραφει οτι παρολο που χρησιμοποιει 8, radion, παρολα αυτα ,δεν ειναι ικανοποιημενος απο το πως διαχεεται το φως και τις σκιασεις που εχει. Επισης γραφει οτι η μιξη των χρωμματων αν και ουσιατικα ειναι multichip ta radion, δεν τον ικανοποιει πληρως! Πιστευα οτι η χρηση πολλων multichip ,ξεπερναει , αυτα τα 2 μεγαλα προβληματα των λεντ, της διαχυσης και μιξης. Γι αυτο και δεν πηγα σε 60* 3βατα αλλα ουτε και σε 2*100w , και προτιμησα τα 8*20w. Η μιξη με ικανοποιει σχεδον Πληρως , χωρις φακους που το ετρεχα στην αρχη ειναι τελεια, τωρα με 60μοιρους ειναι σχεδον τελεια. Μονο καποιος πολυ ψειρας, δεν θα μεινει απολυτα ικανοποινος ακομη και με την χρηση φακων! Για την διαχυση ομως δεν εχω εμεπιρια, απο αλλα ηδη φωτο ε! Εμενα μου φαινεται τελεια, αλλα δεν εχω κρεμασει και αλλη πηγβ φωτος πανω απο το ριφ μου. Εσυ που χρησιμοποιεις επισης πολλα multichip, tι γνωμη εχεις για την διαχυση, σε σχεση με τις MH , που χρησιμοποιουσες στην αρχη;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01364 seconds with 11 queries