Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 13-10-04, 15:13
Vlachos Stamatis Ο χρήστης Vlachos Stamatis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-03-2004
Περιοχή: Volos
Μηνύματα: 57
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Vlachos Stamatis Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Vlachos Stamatis
Προεπιλογή Συμπεράσματα:

Διαβάζοντας όλα τα post’s εδώ κατάληξα στα εξής:

Α) θα βοηθούσε πραγματικά ο κάθε χρήστης να έχει ένα πλήρες προφίλ του καθώς και του ενυδρείο –ων του! Εκεί θα συμπλήρωνε τα στοιχεία του και τι εμπειρία έχει!
Θα μπορούσε να βάλει και φωτογραφίες από τα ενυδρεία του για όσους έχουν μηχανή, ή και ζωντανή αναμετάδοση από web camera. Έτσι δεν θα χάνουμε χρόνο με περιγραφές κτλ αλλά θα βλέπουμε κατευθείαν το πρόβλημα! Επίσης (μόνο για όσους έχουν και ηλεκτρονικά τεστ νερού κτλ) με τηλεμετρία θα μπορούσαν να εμφανίζονται αυτόματα όλες οι τρέχουσες μετρήσεις στο προφίλ του. Φωτογραφίες επίσης από τον χώρο που έχει το ενυδρείο, του σπιτιού του, της πόλης του, του εξοπλισμού της εταιρεία υδάτων της περιοχής, μία της Ελλάδος και μία του πλανήτη θα εκτιμηθούν δεόντως.

Β) ΔΕΝ μπορούμε να περιορίσουμε την δυνατότητα να απαντά κάποιος σε μια ερώτηση μόνο στους έμπειρους διότι πολύ απλά κάποιος αρχάριος μπορεί να έπεσε πάνω της διαβάζοντας χτες το βράδυ. Επίσης πολλές φορές τυχαίνει μια ερώτηση να μπορεί να έχει περισσότερες από μία απαντήσεις σωστές ή η απάντηση να εξαρτάτε από περισσότερους από έναν ειδικούς παράγοντες!

Γ) ο μόνος τρόπος να διαφυλάξουμε αυτόν που ρωτάει να πάρει την σωστή απάντηση είναι να κάνουμε τον κόπο όλοι να διαβάζουμε και να λέμε την γνώμη μας σε όλα τα post και όχι μόνο στα δικά μας άσχετα με το αν μπορούμε να απαντήσουμε τέλεια ή όχι. Έτσι κρίνοντας τα γραφόμενα εύκολα θα καταλάβεις τα σωστά.

Πείτε μου αν έχω άδικο στα συμπεράσματα μου!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 11 queries