Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 24-09-04, 23:21
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis
Χαρακτηρισμος απο εμας για το ποιοι ειναι καταλληλοι να απαντουν δεν γινεται
Και το ξαναλέω τρίτη φορά τουλάχιστο (έχω αρχίσει και δοκιμάζω και το τσίπουρο είμαι από ταξίδι μπορεί να είναι και έξι αλλά διαίρεσα) ότι δεν θέλω να εντοπίσω τον έμπειρο. Θέλω να βλέπω το ενυδρείο, τον εξοπλισμό και την εμπειρία που δηλώνει ο χρήστης. Στο καινούργιο θα πω 80 λίτρα ανά δίσκο στο Μάριο θα του πω 30 στο δίσκο γιατί έχει εμπειρία και μπορεί να αντιμετωπίσει προβλήματα στην αρχή τους και όχι όταν ψοφήσουν οι δίσκοι. Δεν θέλω να χάνω την ώρα μου να ψάχνω σε παλιά post για να βρω το setup του (προφανές ότι χρειάζεται).
Αν τώρα πει ψέματα κακό του κεφαλιού του. Ούτως ή άλλως αυτούς που θέλουν να το παίξουν έμπειροι χωρίς να έχουν στήσει καν ενυδρείο δεν τους αντιμετωπίζουμε - άποψή μου - έγκαιρα και ούτε αποτελεσματικά - λογοκρισία ή επιθετικός σχολιασμός στις ανακρίβειες που έγραψαν ώστε να μην ξαναπατήσει ο κακόβουλος αλλά και να μην δυσφημιστεί το forum από αυτούς που θα τα διαβάσουν αλλά και να προστατευθεί ο νέος που θα τα διαβάσει.
Τέλος δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μία πρόταση αντιμετωπίζεται προσεγγίζοντας την κακόπιστα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01377 seconds with 11 queries