Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 04-10-13, 12:24
Zacgio Ο χρήστης Zacgio δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-09-2013
Περιοχή: Ρόδος
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makris.a Εμφάνιση μηνυμάτων
Zacgio
Junior Member



το κόι ειναι πολυ προσωρινα φιλοξενουμενο ηταν να το δωσω αλλα μ ειπε οσο ειναι μιρκο κρατατο και μετα φερτο.τωρα πανω στα αλλα τι να κανω να βγαλω τα αγγελοψαρα που θελουν χαμηλο ph?η στην προκειμενη τι να κανω?

ΜΙΚΡΕ και ΜΕΓΑΛΕ φίλε!
Ξέρω πως είδες κάποια στιγμή ένα αποτρόπαιο έγκλημα να γίνεται με θύμα κάποιο ζωάκι!
Κάποιο σκυλί κλεισμένο σε ένα χώρο που δεν μπορούσε ούτε να γυρίσει! Σε κάποιο χώρο που οι ακαθαρσίες ήταν τόσο πολλές που σε κρατούσαν μακριά από το ζώο!
Κάποιον να σέρνει κυριολεκτικά κάποιο ζώο!
Δεν θα αναφέρω άλλα γιατί συγχύζομαι!
Κάποια στιγμή το ζώο πεθαίνει!(λυτρώνεται)
Ο ΚΑΚΟΣ ιδιοκτήτης ίσως αναρωτηθεί γιατί? Θα βρει μια απάντηση που τον βολεύει και αναπαυτεί!
Μπήκες εδώ λοιπόν να ρωτήσεις για το ζωάκι και ίσως να μάθεις(καλό αυτό)
Κάποιοι από εμάς αντιδρούν απότομα κάποιοι αρκετά ευγενικά!
Εγώ απλά θα σου πω σε πόσα από τα παραπάνω έχεις γίνει μάρτυρας άλλοτε σιωπηλά!!!!! Άλλοτε δυνατά!
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ! Διάλεξε ποιος ιδιοκτήτης είσαι ?
νομιζω το τοπικ σου δεν κολλαει μικρε και μεγαλε φιλε μου στο συγκεκριμενο τοπικ διοτι απο οσο μπορεις να διαβασεις μπηκα ψαχνω και προσπαθω να διορθωσω την μλκια ενος εμπειρου υποτιθεται....μιλας με ενα ατομο το οποιο ειμαι ολοι μερα με ενα κατοικιδιο ειτε δικο μου ειτε του δρομου ειτε ειτε ειτε...και εγω φωναζω δυνατα οχι σιωπηλα και καμια φορα και δεν μιλαω και πρατω οταν βλεπω τετοια αρρωστημενες καταστασεις.εχθες μολις μαζεψαμε ενα γατακι απο το δρομο...και δν εχω μονοκατοικια αλλα διαμερισμα...απλα εδωσα κανα 80ρι ευρω πάλι για ψαρια κ θερμοστατες κ μλκιες και δουλεια δεν εκανα και χωρια του γατιου τα εξοδα αστα να πανε! και χωρια του σκυλου!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01671 seconds with 11 queries