Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 12-09-11, 15:10
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το λες για μενα φανταζομαι?
το λεω για μενα,οχι για σενα
γιατι δεν ξερω αν τοχεις καταλαβει αλλα αυτο μου ζητατε να κανω τοση ωρα.τουλαχιστον εγω ετσι το εκλαμβανω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα και θα δεις για ενα θεμα ,που το ερωτημα του φιλου ειναι εντλως για κατι αλλο,εγιναν 62 ποστ και κοντα στις 1000 εμφανισεις του θεματος,και κατα την δικη μου γνωμη εγινε ενας διασυρμος μιας επιχειρισεις.Αλλα απο οτι μου εδειξαν οι μοντ,αυτη ειναι η πολιτικη εδω,οποτε αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω
μπορει οντως να ξεφυγαμε λιγο απτη μεση της πρωτης σελιδας και μετα,αλλα εγω το βλεπω σαν εποικοδομητικη συζητηση και δεν ειμαστε και τοοοοσο offtopic μη νομιζεις.και ξαναλεω,οτι σκοπος των απαντησεων μου ητανε η ενημερωση οχι η επιβολη της γνωμης μου.ο καθενας μυαλο εχει,κρινει μονος του ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο συμφωνα με το πως σκεφτεται.
αυτα.σταματαω γιατι δε θα τελειωσει ποτε η συζητηση.τουλαχιστον υπηρξε κινηση στο φορουμ με το θεμαοχι οτι πριν δεν υπηρχε δηλαδη

και για το φιλο παραπανω που λεει οτι τσακωνομαστε,να πω οτι καμια στιγμη δεν αισθανθηκα οτι τσακωνομαι με καποιοναπτη μερια μου, συζηταω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01356 seconds with 11 queries