Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 05-02-07, 11:42
Το avatar του χρήστη Liolios
Liolios Ο χρήστης Liolios δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-12-2005
Περιοχή: N. Hρακλειο
Μηνύματα: 610
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazyio Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Liolio φυσικά και μπορεί αν θέλει να μου στήλει ΠΜ, άλλωστε το λέω και στο ίδιο το ποστ μου.
Εκτός αυτού, αν θυμάμαι καλά, ο Τόλης ο ίδιος είχε αναφέρει σε κάποιο άλλο παλαιότερο ποστ πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να αναφέρει και καλές και άσχημες εμπειρίες απο καταστήματα και να τα ονομάζει.
Άν είμαι τόσο λάθος και δεν το θυμάμαι τόσο καλά αλλάζει το θέμα και ζητάω συγνώμη για την δημόσια ερώτηση μου.
Όντως το έχει πει και ο ίδιος ο Τόλης, αλλά θα ήταν καλύτερο οι όποιες αναφορές (καλές ή κακές) για μαγαζιά να γίνονται στη σχετική κατηγορία ("μαγαζιά - επαγγελματίες") ώστε αφ'ενός να μπορούν και οι ίδιοι οι επαγγελματίες να διαβάσουν τα σχόλια και αφ'ετέρου να βρίσκονται συγκεντρωμένα όλα εκεί.
Επιπρόσθετα παρότρυνα για π.μ γιατί αν κατανομαστεί ο συγκεκριμένος επαγγελματίας πιθανόν να γράψουν και άλλα μέλη για τα παράπονά τους, να ξεφύγει το ποστ από το αρχικό του θέμα και ο άνθρωπος που το ξεκίνησε να μην πάρει τις απαντήσεις του.
Συνεπώς δε υπάρχει λόγος για συγγνώμη

Αν και εξ' αρχής εννοούσα πως θα ήταν καλύτερο να εκφράσεις την απορία σου με π.μ.
__________________
Παναγιώτης Παγώνης


www.aquarist.gr/forum: το νέο φόρουμ του Π.Σ.Φ.Ε

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01440 seconds with 11 queries