Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 25-06-13, 22:14
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Qbrain Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο απο σένα χαχαχαχα. Γενικά είμαι της λογικής keep it simple.
κοιτα, αυτο δεν εχει να κανει με την τελειομανια μου αλλα με το οτι αν ηθελα να φτιαξω κατι αντιστοιχο στη δουλεια μου (εχω σχεδιασει και φτιαξει απειρες αναπληρωσεις τανκιων και απλου νερου αλλα και πιο επικινδυνων πραγματων πχ πετρελαιου) ο μονος τροπος για πιστοποιηση (αλλα και για να κοιμαμαι ησυχος χωρις να σκεφτομαι πως καπου θα γινει ενα μεγαλο μπαμ εξ αιτιας μου) ειναι αυτο που περιεγραψα (μινιμουμ, ποτε δε μενουμε στο μινιμουμ φυσικα).
Επισεις εχε υπ οψην πως ελαχιστες φορες δεν πηρα πιστοποιηση με την πρωτη
Δε λεω βεβαια οτι καποια πραγματα οικιακης χρησης πρεπει ντε και καλα να βγαινουν με τοσο σκληρες προδιαγραφες, ομως απο την αλλη απο τη στιγμη που το κοστος των ηλεκτρονικων εξαρτηματων πλεον ειναι μηδαμηνο -δεν ξερω ποσο χρονων εισαι, αλλα υπηρξε μια εποχη που καποια ICs τα πληρωνες το βαρος τους σε διαμαντια- δε βλεπω το λογο να μην το κανουμε
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Qbrain Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις δίκαιο για το χαλκο αλλα σχεδιαστικέ για να φροντίζει το ενυδρειο για 10 15 μέρες όχι μόνιμα. Για μόνιμη εγκατάσταση θα μπουν βιδες ανοξιδωτες στα άκρα.

σκεψου και την περιπτωση read switch...
χρησιμοποιουνται σε πολυ κρισιμες εφαρμογες (που εξαρτωνται πολλες ανθρωπινες ζωες και περιουσιες εκατομμυριων) με απολυτη επιτυχια
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 25-06-13 στις 22:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01499 seconds with 11 queries