Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 08-04-15, 11:01
Το avatar του χρήστη Michali[s]
Michali[s] Ο χρήστης Michali[s] δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2013
Περιοχή: Athina - Glyfada
Μηνύματα: 274
Προεπιλογή

κολλησα χτες το βραδυ ενα 80*30*23 για μονομαχιερα. Πολυ ωραιες διαστασεις και το 80*40 θα δειχνει ακομα πιο ωραιο.


Γυαλια τωρα.. εγω το εκανα χωρις κοντρες ( πολυ μικρο υψος ) αλλα με 6αρι για να χω λιγο ησυχο το κεφαλι μου. Πηρα, απο 2 τζαμαδες για να δω ποιος ειναι καλυτερος. Δεν εκοψε κανεις ισια. Και οι δυο ειχαν γρατζουνισμενα γυαλια (ελαχιστα μεν, αλλα..). Οποτε δεν μπορω να σου προτεινω καποιον απο τους δυο.

Για τιμες τωρα εχω δει μεγαλες αποκλισεις.
Ο ενας μου ζητησε για το 80 * 23 ροντε 20 ευρω ( ναι) Τα εδωσα μονο και μονο για να δω αν θα κανει καλη δουλεια. Δεν εκανε. Το γυαλι ειναι 23.1 στην αρχη του, 23.2 στο τελος και καπου στην μεση παιζει και μια κουρμπα που φτανει τα 23.3. Ο αλλος ειναι αρκετα φτηνος. Δυο γυαλια που πηρα τωρα 23*30 6αρι ροντε μου τα εδωσε 8 ευρω. Ισια δεν τα λες ( αλλα και καμμια σχεση με τα χαλια του αλλου ) και βγηκαν 2 χιλιοστα πανω απο αυτο που ζητησα. Περυσι για γυαλι 6αρι ροντε 80*40 μου ειχε παρει 14 ευρω. Και περυσι ενα θεμα με τις διαστασεις το ειχαν τα γυαλια. Πιστευω πως αν πρηξεις λιγο για σωστες διαστασεις δεν θα εχεις προβλημα.

Αν σε ενδιαφερει ο δευτερος (τον οποιο δεν προτεινω αν εχεις αλλες επιλογες) πες μου να σου στειλω τηλεφωνο/διευθυνση.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 11 queries