Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 21-11-10, 14:06
ROULAMID Ο χρήστης ROULAMID δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 176
Προεπιλογή

Σε ευχαριστω pano.Κριμα γιατι τον εχω αγαπησει πολυ. Ποσα λιτρα δηλαδη ειναι ο καταλληλος χωρος για αυτον μηπως του αγορασω αλλο ενυδρειο γιατι δεν παει η καρδουλα μου να τον δωσω.....αν βεβαια δεν μπορεσω να βρω λυση για την σωστη του διαβιωση τι να κανω, αναγκαστικα θα τον χαρισω με μιση καρδια ομως. ετσι μικρουλης οπως ειναι δεν φανταστηκα οτι μεγαλωνει τοσο πολυ. δηλαδη ποσα εκατοστα φτανει?
-------------------------
pano μηπως εχω κανει λαθος την ονομασια γιατι ειμαι λιγο ασχετη ακομα κι απο οτι ειδα στο σαιτ μοιαζουν πολυ αυτα μεταξυ τους. Μηπωσ ειναι anchistrus dolichopterus γιατι μοιαζει λιγο με αυτο. αυτο κανει για το ενυδρειο μου? να σου στειλω μια φωτοραφια μηπως καταλαβεις τι ειναι αλλιως θα παω να ρωτησω απο εκει που το αγορασα. δυστυχως οταν τα αγορασα τα ψαρακια μου δεν με ενημερωσε κανεις ουτε πως λεγονται ουτε με τι ταιριαζουν ουτε τι συνθηκες χρειαζονται στο ενυδρειο ουτε τιποτα για αυτο τα εχασα τα περισσοτερα. τωρα προσπαθω να μαθω απο εδω και μπορω να πω οτι με εχετε βοηθησει παρα πολυ. τωρα θα στησω το ενυδρειο μου απο την αρχη κι ελπιζω να πανε ολα καλα αυτη την φορα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ROULAMID : 21-11-10 στις 14:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01688 seconds with 11 queries