Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 16-11-12, 21:08
Το avatar του χρήστη nikos1973
nikos1973 Ο χρήστης nikos1973 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-10-2009
Περιοχή: ATHINA
Μηνύματα: 62
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
πανω κατω ναι.
Πριν κανα δυο βδομαδες ανανεωσα τις δικες μου απο Καυκα και νομιζω αυτες ηταν κι εκει οι τιμες, τωρα αν ειναι μισο η ενα ευρω το πολυ πιο ακριβα δεν ειναι και προβλημα γιατι απ οτι μου ειπαν οτι απο sylvania πρεπει να γινεται παραγγελια 10 κομματιων.
Αν ειχα ιδιο μεγεθος λαμπες δε θα ηταν προβλημα, αλλα οταν θελω 3 διαορετικες ειναι λιγο χοντρο να αγορασω 30 λαμπες, ηλεκτρολογειο θα ανοιξω?

Υπ οψη οτι ειμαι πελατης με καθολου ευκαταφρονητο ετησιο τζιρο στο εν λογο μαγαζι και εχω αρκετα πονομια οποτε προφανως ειναι οντως η τακτικη της sylvania αυτη
φιλε nick74 τα καταστήματα καυκάς δυστυχώς διαφέρουν μεταξύ τους,δηλαδή στο ένα κατάστημα θα σου πουν ότι δεν μπορούν να φέρουν 5 λάμπες αλλα ολόκληρη κούτα και σε αλλάο θα σου φέρουν όσες ζήτησης (5).πριν κάνα μηνα που έψαχνε ένα παλικάρι groloux 24 w του λέγαν πως δεν μπορούν να του φέρουν 5 τεμάχια.μετά από επικοινωνία που είχα με το κατάστημα στη λ καβαλας σε 3 ημερες η λάμπες ήταν στο κατάστημα.από τι θυμάμαι το κατάστημα στην λεωφόρο βουλιαγμένης τροφοδοτεί αρκετά ενυδρειακα καταστήματα και η τελευτές groloux που είχα πάρει εγώ ήταν γύρο στα 5-5,5 euro το τεμάχιο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01423 seconds with 11 queries