Θέμα: ΑΛΓΗ;;;SOOOOSS
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 10-11-15, 14:56
Το avatar του χρήστη Giorgos_89
Giorgos_89 Ο χρήστης Giorgos_89 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-09-2015
Περιοχή: Kαβαλα
Μηνύματα: 97
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnreta Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμενα δε μου παει καπου αλλου το μυαλο αλγη λευκη σαν γλιτσα μονο μυκητα απο ξυλα ξερω δυσκολο να κολλησουν στο τζαμι και να βρεθουν εκει.

Βγαλε μια φωτογραφια να βοηθησεις λιγο την κατασταση μηπως και δει καποιος και καταλαβει κατι παραπανω.
Αμμωνια ειχες και πριν στρωνεις το ενυδρειο η ανεβασες τωρα?
αμμωνια ειμαι στο 0 συνηθως αλλα λογω γονων ταιζω 3-4 φορες την μερα και αλλη μια για τα μεγαλα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moradin Εμφάνιση μηνυμάτων
Την ανούμπια φαντάζομαι την έβγαλες κι αυτήν από το ενυδρείο, την καθάρισες και την ξαναέβαλες μέσα έτσι;

Το φίλτρο το κλείνεις κατά την διάρκεια της αλλαγής ή το αφήνεις να δουλεύει;

Προσπαθώ να καταλάβω γι'αυτό ρωτάω.
το φιλτρο κλεινει εντελως κατα την αλλαγη.οσο για την ανουμπια την καθαρισα την ξεπυνα παρα πολυ καλα καθ την ξαναεβαλα μεσα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos_89 Εμφάνιση μηνυμάτων
αμμωνια ειμαι στο 0 συνηθως αλλα λογω γονων ταιζω 3-4 φορες την μερα και αλλη μια για τα μεγαλα
-------------------------
το φιλτρο κλεινει εντελως κατα την αλλαγη.οσο για την ανουμπια την καθαρισα την ξεπυνα παρα πολυ καλα καθ την ξαναεβαλα μεσα
φωτογραφια εβγαλα αλλα δεν φαινεται τιποτα που να βοηθαει για συτο δεν ανεβασα
__________________
[B]Το αγαπημένο μου χόμπυ είναι να πειράζω ανθρώπους που παίρνουν τον εαυτό τους και τις γνώσεις τους πολύ στα σοβαρά και δεν έχουν το θάρρος να λένε καμιά φορά «δεν ξέρω».
[/B]
Nassim Nicholas Taleb, 1960-, Αμερικανολιβανέζος οικονομολόγος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos_89 : 10-11-15 στις 14:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01518 seconds with 11 queries