Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 25-12-10, 12:40
Το avatar του χρήστη Belafode
Belafode Ο χρήστης Belafode δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Περιοχή: Κιλκίς
Μηνύματα: 168
Προεπιλογή

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από komori Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα πως μας ξεφυγε αυτος ρε Κλεοβουλε κι εγινε μποστανας?Φιλε Γιαννη επρεπε να ερθω στο καφε να σε πω δυο λογια για τα φυτεμενα νταμαρια.
Ομολογω παντως οτι το ξεκινημα σου ειναι πολυ πολυ δυνατο και ολα τα λεφτα ειναι η ριζα.Συγχαρητηρια και εις ανωτερα.
Ποτέ δεν είναι αργά Γιώργο...!!! Είμαι υπό σκέψη και διαβάζω για το δεύτερο... Θα μου άρεσε ώμος η ιδέα για ένα φυτεμένο νταμάρι... Είμαι σε δίλλημα...!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rtolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ήθελα πάρα πολύ να έχω κάνει τέτοια αρχή... Μπράβο κι από μένα φίλε μου.
Ένα ακόμη μπράβο γιατί έχεις ασχοληθεί να συμπληρώσεις την φόρμα παρουσίασης, κι ένα ακόμη γιατί περιγράφοντας επακριβώς τα συστατικά του σημαίνει ότι έχεις ρίξει πολύ διάβασμα! Δεν σου κρύβω ότι ετοιμαζόμουν να πω κάτι για τις πέτρες πάνω στη ρίζα, αλλά εξήγησες το γιατί. "Τον βραδινό σου το θυμό κράτα τον για το πουρνό" που έλεγε κι ο παππούς μου
Καλή συνέχεια, μας υποσχέθηκες δεύτερο οπότε περιμένουμε! Σίγουρα θα είναι ακόμη πιο ωραίο.
ΥΓ: Μου έχει κάνει μεγάλη ζημιά η Pangea. Λιγουρεύομαι όσα βλέπω στο site και στις παρουσιάσεις, αλλά ο κοντινότερος σε εμένα συνεργάτης τους είναι στη Θήβα...
Ευχαριστώ πολύ rtolis... Όσο για την άμμο γι' αυτό είναι το forum... Είναι φθηνή και τα μεταφορικά στην Λαμία με τρένο φαντάζομαι πώς είναι ελάχιστα... Αν νομίζεις ότι συμφέρει μου στέλνεις ένα πμ και θα την έχεις...!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01887 seconds with 11 queries