Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 30-05-07, 22:47
Το avatar του χρήστη dim
dim Ο χρήστης dim δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-06-2004
Περιοχή: θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 375
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dim
Προεπιλογή

εγώ παιδιά δυστηχώς δεν θα είμαι εδώ. δήλωσα ότι θα έρθω αλλα τελικά, αφού είδα ότι δεν είχε και συμετοχή κανόνισα κάτι άλλο και θα λοίπω. αν και τον τελευταίο καιρό απουσιάζω γενικώς απο τα του συλλόγου να ξέρετε ότι αυτό το παρείστικο που είχαμε και τον χαβαλέ και όποτε βρισκόμασταν ρίχναμε το γέλιο της αρκούδας άρχισε να χαλάει απο την ώρα που έγινε το κλιμάκιο και άρχισε το , πρόεδρος , αντιπρόεδρος , γραμματέας κτλ. κ αρχίσανε και τα επαγγελματικά στην μέση. χάθηκε η ουσία. θα έλεγα ότι η έκθεση που έγινε είχε πολύ μεγάλη επιτυχία, και άν η έκθεση βιβλίου που έγινε και δεν είχε και τόση δεν πειράζει, αρκεί που έγινε και υπάρχουν πράματα που γίνονται ακόμη. εγώ θα έλεγα να αναλάβει καθένας την ευθύνη του και να κάνει την αυτοκριτική του για να μπορέσουμε να ανασυκροτηθούμε και να κάνουμε πράμαα. τον θέλουμε τον σύλλογο και αυτό φαίνετε απο πολλούς.
κλάζ σόρρυ αλλα σε θυμάμαι να κάνεις χαβαλέ και γελάμε στην παρέα. δεν μπορώ να ακούω ότι είσαι επαγγελματίας τώρα και τέτοια. το οτι ασχολήθηκες επαγγελματικά τι σημαίνει ότι θα χαλάσουμε τις σχέσεις μας και τον χαβαλέ μας.? σου χαλάει κανένας την επαγγελματική σου δραστηριότητα.? δεν νομίζω.
εγώ πάντος είδα πολύ κόσμο να ενδιαφέρεται για τον σύλλογο απο την έκθεση και την επιτυχία που είχαμε.
τον θέλει πολύς κόσμος τον σύλλογο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01524 seconds with 11 queries