Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #185  
Παλιά 23-11-15, 17:35
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aliens- Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έκλεισε τελικά. χεχε. Καλή δουλεία. Τώρα δεν θα έχεις άγχος να σου πηδήξει και κάνα ψάρι από έξω. Ξεκίνησαν τα νούφαρα να βγάζουν πάλι φύλλα? 15C θερμοκρασία? Όπως πας, σε λίγο θα τους ξεκινήσεις πάλι την καλοκαιρινή τροφή
Παναγιώτη ο καιρός αποτρελάθηκε 20 βαθμούς δεν θυμαμαι να έκανε ποτε τετοια εποχή εμένα πάντως μια χρά με βολεύει
Ναι δεν έχω άγχος η αλήθεια είναι και θα κάνει και δουλειά με την θερμοκρασία, αλλά χάθηκε όλη η ομορφιά δεν πειράζει την άνοιξη θα επανέλθουμε δριμύτεροι και θα φτιάξω και καινούριο φίλτρο με την βοήθεια του Γιαννη_Κόι μεγαλώνουν οι ανάγκες μας βλέπεις , μισό μέτρο γίνανε στο δεύτερο χρόνο !!! Άντε έλα καμια βόλτα στα βόρια να βοηθήσεις εσυ το έχεις με τις κατασκευές
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pavos Εμφάνιση μηνυμάτων
Έτσι..... Και μετά θα μου λέει δε θέλω να μεγαλώσουν αλλο
Μέχρι 80 εκατοστά μετά τέλος , δεν θέλω τέτοια .... που να πώ στο Σάκη "αγάπη η λίμνη θέλει προέκταση" ...... Με βλέπω να ψάχνω φιλοξενία Θα δείς όσο θα περνάει ο καιρός Σταύρο θα με θυμηθείς .....
__________________
Κάντε τα όνειρα σας πραγματικότητα , η ζωή είναι μικρή

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Artemisia : 23-11-15 στις 17:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries