Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 29-09-18, 23:40
Commando Ο χρήστης Commando δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-07-2012
Περιοχή: Αττική
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή

οσον αφορα την δοσολογια του πανακιουρ εβαλα 0.6 Mg ana λιτρο(το ειχα βαλει στο παρελθον σε γαριδαδικο και δεν ειχε πειραξει ουτε τις γαριδες)......οσον αφορα το χρωμα ναι εχουν χασει το χρωμ,α τους.....αλλα το νερο μου βγαζει καλες μετρησεις ...και δεν βλεπω κατι εμφανεες πανω στα ψαρια
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις παρατηρήσει από χρωματισμό στο σώμα τους; πριν πεθάνουν κάνουν στροβιλισμο;
Αν θέλεις μπες κι εδώ μήπως σε βοηθησει
https://www.jbl.de/en/online-hospital
στο σιτε με τις ασθενειες στο σημειο με τις φωτο....ειδα ενα ασπρο ψαρι που η ουρα του μοιαζει με αυτην στου ςκαρδιναλιους..και λεει οτι εκανε χρηση του jbl funarol αλλα δεν ονομαζει καπως την ασθενεια.....απ οτι ειδα αυτο ειναι για βακτηριακη ασθενεια φαρμακο....τα ψαρια μου δυστυχως δεν βλεπω να τα προφταινω....να ρωτησω τι πρεπει να κανω για να κανω μετα εισαγφωγη αλλου ψαριου...(πως θα ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κομπλε τυο ενυδρειο?χωρις να χασω την βιολογια του φιλτρου μου)?γιατι αν ειναι βακτηριακη ασθενεια δεν βλεπω κατι εμφανες στο ενυδρειο για να καταλαβω οτι εφθγε

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Commando : 29-09-18 στις 23:40 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01475 seconds with 11 queries