Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 11-08-18, 08:12
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

[QUOTE=stav;1045787]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Νικολέτα Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλά ευτυχως η τιμή του νερού ειναι χαμηλή .
-------------------------
Ισως επειδη δεν πληρωνεις εσυ σου φαινεται χαμηλη η τιμη.
Χαχαχαχα δικηγόρος του μπαμπά μου , χαχα φωνάζει η αλήθεια είναι αλλά μην πέρα από την πλάκα η τιμή του νερού ξεκινά από 0,60 το κυβικο και ανεβαίνει κλιμακωτά ανάλογα με τακ υβικα που ξοδευεις κάθε μήνα ή τετραμηνο . Εμείς βέβαια δεν είμαστε στην κατηγορία του 0,60 οπως καταλαβαίνετε με κηπο και δέντρα είμαστε 2,3,4,5 κατηγορίες πιο πάνω :P χαχα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από odin79 Εμφάνιση μηνυμάτων
για να φιαξεις ενα ενυδρειο 3 κυβικα ας πουμε θες τα τριπλασια χρηματα απο το να φιαξεις μια λιμνη ιδιου μεγεθους
Ισχύει αυτό που λές και όχι μονο τα τριπλάσια ίσως και τα 10πλάσια εγώ τώρα αμά πάρω έναν κάδο ελαίων διπλά ενισχυμένο 3 κυβικά που σκέφτομαι θα μου βγει 300 ευρω και θα το θάψουμε στο χώμα να φαίνεται σαν λίμνη . Και κανά φίλτρο λίμνης ή ένα μεγάλο BIO-filter εσωτερικό με μια αντλια ακόμη και μικρό να ειναι γγια τα φίλτρα δεν με πειράζει γιατι θα έχω μέσα τα 4 μονουρα χρυσόψαρα και θα το σκεφτώ κι ολας μηπως βάλω μονο τα 3 αρσενικα και κρατησω την Εβελίνα στα ενυδρεια γιατι δεν θέλω γέννες από μονούρα .. Και την άνοιξη θα κατεβάζω και τα 2 moor και τα 2 oranda οποτε πιστευω αρκεί και ένα μικρό φίλτρο σε σχέση με τα συνολικά λίτρα πάντα ( Θα ανοίξω όμως άλλο θέμα για να σας τα πω αναλύτικα όταν πρεπει αρκει πρωτα απο βδομάδα να μαθω εαν ενταφιάζονται οι κάδοι ελαίων χωρίς κίνδυνο ) .

Για ενυδρείο λίγο πάνω από ένα κυβικό που έκανα για όλα μαζί πλήρωσα μπορεί και 2.200 ευρώ χωρίς υπερβολή + την ταλαίπωρία που τράβηξα επειδη δεν μπορούσα να το κάνω μονη μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νικολέτα : 11-08-18 στις 08:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries