Θέμα: ΕΠΕΙΓΟΝ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 24-08-15, 14:47
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

εχω κολησει ενυδρειο με διαροη , ξερω απο που κανει και για αυτο θελω να το δοσω σε ανθρωπο . αυτο το ενυδρειο εχει κατι περιεργα νευρα που ειναι κολημενα στον πατο ξαπλωτα γυρω γυρω και απο πανω εχει κολημενα τζαμια για να βαζεις τις λαμπες . οπως κοιτας απο μπροστα το ενυδρειο , πισω δεξια εχει μετακινιθει λιγο ολο το πλαινο τζαμι. και απ εξω επισης εχει κολημενες πανω κατω λεπτες ξυλινες βεργες με ταπετσαρια. γενικα δεν ειναι μια απλη γυαλα ειναι παραξενη και αν την φτιαξω θελω να γινει σωστα για να μην μου ξαναπαρουσιασει διαροη.δεν αντεχω αλο απο οταν ξεκινησα με τα ενυδρεια εχω πλημιρισει 3 φορες χαχαχαχα δεν θελω παλι .στην αρχη εσπασε καταλαθως η ξαδελφη μου η μικρη ενα 25 λιτρο . μετα μου εσπασε ο πατος απο ενα 120λ που ειχε διαροη και το κολησα επειδη το γεμισα πανω στα πλακακια χωρις να βαλω κατι απο κατω ,και τωρα παει και το 100λ μου
η κατασταση ειναι για γελια και για κλαματα μαζι . δεν θελω ποτε ξανα να παει ο κοπος μου χαμενος , να αναγκαστω παλι να χαλασω ενα στησιμο που μου αρεσει , να ταλεπωρησω παλι τα ζωντανα μου . τελος , 60λ και οτι κανω απο εδω και περα θελω να μου εμπνεει σιγουρια
-------------------------
θελω να μεινω με το ιδιο στησιμο για 10 χρονια γινεται ?
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apostolis.pan : 24-08-15 στις 14:47 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01552 seconds with 11 queries