Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 29-07-14, 20:59
Το avatar του χρήστη dimitris doukas
dimitris doukas Ο χρήστης dimitris doukas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-03-2013
Περιοχή: περιστερι
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nireas Εμφάνιση μηνυμάτων
Να το χαίρεσαι Δημήτρη. Καλορίζικο.


Ευχαριστω πολυ χρηστο να ειασαι καλα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Εσύ από την απάντηση μου κατάλαβες ότι... θεωρώ κατώτερης εμπειρίας... ότι γράφετε στο seriouslyfish;
2. Η διαφορετική άποψη... θεωρείται κράξιμο... κατά την δική σου άποψη (και όσων... ΔΕΝ "βολεύονται" με αυτήν)!!!!!
3. Επιβάλει κάποιος... αν έρθει σπίτι σου και κάνει αυτός κουμάντο στο ενυδρείο σου... αν θα ασπαστείς τις απόψεις μου, είναι άλλο "καπέλο"... επιβολή όμως σίγουρα όχι.
4. Οπουδήποτε υπάρχουν κλειστά αυτιά... ΔΕΝ χρειάζεται να πεις κάτι (και δυστυχώς έχω πει πολλά... και από αυτά κάποιοι έγιναν μάγκες)... αλλά το ότι εσύ ξέρεις και τι σκέφτηκα... αυτό κι αν είναι πολύ ενδιαφέρον.
Το επίπεδο των γνώσεων μου όμως... αφήνω να το κρίνουν κάποιοι, που είναι σε θέση να ο κάνουν.
5. Μέλος του GAB... είναι εμφανές από πότε είμαι (και απέφευγα πάρα πολύ καιρό να γίνω μέλος)... το ότι ΔΕΝ γράφω συχνά είναι γιατί ευτυχώς έχω αρκετά πράγματα να ασχοληθώ πέραν του διαδικτύου (αν και ΔΕΝ νομίζω ότι μου επιβάλλεται να απολογηθώ γι' αυτό).
6. ΔΕΝ νομίζω ότι ήταν απαραίτητο αυτό το συμβάν... προφανώς όμως θα πρέπει να γράφουν μόνο όσοι χειροκροτούνε και λένε μπράβο.-



φιλε νικο να σε ρωτισω κατι?
εσι δεν εισαι αυτος που ειχαι δηλοσει στην συναντηση του φεβρουαριου οτι θελεις να καταριψεις καθε θεωρια γυρο απο τους δισκους?
(και μαλιστα καποια θεματα τα ειχες καταφερει)
γιατι δεν δεχεσε τοτε οτι καποιος αλλος κατεριψε την θεωρια μεταξι δισκον και τετρα?
και μην μου δωσεις την ιδια απαντιση που μου εδοσες ποιο πανω γιατι η απαντηση μου (και επιστιμονικα αποδεδιγμενη ) οτι τα αγρια ζωα που γενιουντε σε εχμαλοσια χανουν σταδιακα την εστιση της επιβιοσης και κατα σηνεπια την επιθετικοτιτα τους
και αν υπολογεισουμε και την γενετικη μεταλαξηπου εχουν υποστει για να καταφερουν να επιβιοσουν στης σινθικες που τουσ προσφερουμε τοτε οι δισκοι μασ δεν ειναι απλοσ λουλιδεσ ειναι ΚΡΑΓΜΕΝΕΣ ΑΔΕΛΦΕΣ
__________________
Μου ξεφεύγει η ορθογραφία sorry! είμαι δυσλεκτικός! το παλεύω όμως!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris doukas : 29-07-14 στις 20:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01731 seconds with 11 queries