Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 27-07-14, 23:14
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris doukas Εμφάνιση μηνυμάτων
λεγετε οτι θελετε εγω παντος αλλα βλεπω ..
οι δισκοι αδιαφορουν πληρος για τους καρδιναλιους και συνηπαρχουν αρμονικοτατα μεταξη τους..
σε ενυδρειο φιλου εδω και 3,5 χρονια εχει μηδεν απωλειες τωρα εσεις λετε τις θεωρειες σας !!
Το... "άλλα τα μάτια του λαγού"... έτυχε ποτέ... να το ακούσεις;
Αν μπορέσεις να μου αναλύσεις την "θεωρία" της αρμονικής συνύπαρξης ενός θηρευτή (κιχλίδας) κι ενός θηράματος (τέτρα)... θα ήταν ενδιαφέρον.
Κάτι δηλαδή σαν να σε ρίξω σε μια λιμνοθάλασσα με έναν καλοτα'ι'σμένο καρχαρία... θα συνυπάρχεις "αρμονικότατα".
Να αναφερθώ και στο εύρος... της θερμοκρασίας;
ΔΕΝ ξέρω για τον φίλο σου αλλά... υπάρχει καταγεγραμμένη (από αρκετούς) και η ακριβώς αντίθετη εμπειρία (της εξολόθρευσης).
Εγώ τα έζησα αυτά πολλά χρόνια πριν... βλέποντας και ακολουθώντας παραδείγματα... που ΔΕΝ κατανοούσα. Επίσης ΔΕΝ ξέρω κατά πόσο σε ενδιαφέρει ότι η προυπηρεσία μου στους δίσκους είναι πλέον 32ετής... οπότε όλο κάτι μάλλον θα έχω μάθει.
Η θεωρία μου λοιπόν... πιστεύω (εφ' όσον βγαίνει από προσωπική πολυετή εμπειρία)... έχει "βάση".-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.seriouslyfish.com/species...odon-axelrodi/


θα το αμφισβητησεις και αυτο?
Βλέπω μονίμως... μεγάλη άνεση να ασπάζεστε οτιδήποτε είναι γραμμένο σε ξένα site... αλλά "γράφετε" κανονικά... την άποψη οποιουδήποτε εγχώριου (πιθανότατα γιατί... έτσι βολεύει).-

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 27-07-14 στις 23:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01678 seconds with 11 queries