Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 22-07-04, 16:19
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Abdul
Συνεχίζω τον σχολιασμό (εεε δε γίνετε αφου το παληκάρι είναι λάθος ) το σπεισις τανκ για να λέγετε έτσι πρέπει να διαθέτει ΕΝΑ και μόνο είδος απο το "θέμα" του ενυδρείου , εσυ έχεις διάφορα ψάρια διάφορες ανεμώνες , το μόνο που μπορεί να κάνει σπισισ αυτο το τανκ είναι το Σαρκόφυτο
Καλή η όλη προσπάθεια ωραιο το ακουασκειπ αλλα συμφωνα με τα δικα σου προτυπα (κατάλαβα το γούστο σου ) έχει πολυυυυυυύ δρόμο ακόμη επίοσης που είναι οι παράμετροι του ενυδρείου , χημεία , μηχανήματα ? ή θες , όποιος θέλει να δει αυτά τα πράματα να κάθετε να ψάψνει τα μηνήματα σου μπας και τα πετύχει πουθενα ? μην τα ρίχνετε λοιπόν στο βασσίλη γιατί γ#@#ει το σκληρό , νέος είναι και μαθένει απο τους παλότερους
Κατ' αρχή επειδή είσαι λίγο δεν ξέρω πως να το πω θα σου πω ότι το σαρκόφυτο μεταφέρθηκε από το άλλο reef γιατί το ενοχλούσε η galaxea και δεν είχα χώρο να το βάλω αλλού.
Δεύτερο με παραξενεύει ότι επιτίθεσαι σε εμένα. Γιατί; Για να υπερασπιστείς το Βασίλη; Γιατί δεν μπορεί να μιλήσει για τον εαυτό του; Και αφού λοιπόν είσαι τόσο υπεράνω και φροντίζεις για τη σωστή συμπεριφορά του board τι κακό είπα στο Βασίλη και τον έθιξα; Και γιατί μόνο σε εμένα; Νομίζω ότι όλοι είπαν στο Βασίλη τα ίδια. Απλά βρήκες το κομπλεξικό έτσι; Εγώ είμαι εκείνος που ρίχνει το επίπεδο του board. Είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.

Όσο για τα μηχανήματα στο reef πάλι με έπιασες. Ναι ρε. Δεν έχω τίποτα. Παραμέτρους ενυδρείου δεν μετράω γιατί δεν έχω καταφέρει ακόμα να κρατήσω κάτι ζωντανό. Όπως σου απάντησα και πριν οι ανεμώνες έχουν ήδη ψοφήσει άρα να δημοιεύσω τις παραμέτρους να έρθεις εσύ και να μου πεις αμέσως τι κάνω λάθος; Και εγώ πώς θα πουλάω μούρη μετά;

Είμαι εδώ για να κάνω τη πλάκα μου και να δίνω συμβουλές για να χάνει ο κόσμος τα λεφτά του. Είσαι απόλυτα σωστός.

ΠΡΟΣ admimistrator:
Μην σβήσεις τίποτα. Το άτομο επιτελεί κοινωνικό έργο και τα λόγια του πρέπει να μείνουν. Κατάλαβε αμέσως τον κάλπικο - όπως και κάποιοι άλλοι στο παρελθόν - και πρέπει να μείνουν οι συμβουλές του για τους επόμενους.
 
Page generated in 0,01591 seconds with 11 queries