Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 18-11-13, 18:59
puntakias22 Ο χρήστης puntakias22 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-02-2013
Περιοχή: agio dimitrio athina
Μηνύματα: 217
Προεπιλογή μαλλον σαλιγκαρια

καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο γωστος που εχω κανενα μηνα ενα 150λιτρα ενυδρειο με χαμηλο φωτισμο που εχω παραγγειλει μια λεντοταινια και παει λεγωντας....σημερα γραφω γιατι παρατηρησα μεσα 4 μικρα σαλιγκαρια!τουλαχιστον ετσι μοιαζουν.αλλα πολυ μικρα.υπαρχει περιπτωση?ειναι καλο αυτο η κακο?εντωμεταξυ βρηκα μια λαμπα φθοριου αλλα 16βαττ (να θυμησω οτι εχω 36 συνολο συν αυτη τωρα) και την εβαλα απο πανω περιπου 4 μερες και ειδα μαλλον αιγλη.καφετι μουχλα πανω στα τζαμια ετσι??αυτο δεν ειναι?και σαν να μου πρασινισαν καπως τα φυτα μου επιτελους.υπαρχει περιπτωση με την λαμπα που εβαλα να εκανε διαφορα?και επισης η αιγλη εγινε επειδη ειχα ριξει λιγο λιπασμα ετσι?μια φορα την εβδομαδα.και τωρα πως φευγει?ο γλυφτης κανει τιποτα?οποιος μπορει σε οσες ερωτησεις μπορε ας μου απαντησει,ευχαριστω
-------------------------
τωρα που το ξαναδιαβαζα τη λαμπα φθοριου την βρηκα στο σπιτι μου και οχι μεσα στο ενυδρειο!!!χαχαχαχαχα αστειο ητανε!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη puntakias22 : 18-11-13 στις 18:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01393 seconds with 11 queries