Θέμα: Dwarf Puffers!!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #115  
Παλιά 18-04-13, 18:28
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
πρώτον συγνώμη αν φάνηκε έτσι αλλά δεν έβγαλα γλώσσα, απλά εκνευρίστηκα(λάθος μου)
δεύτερον, το φίλτρο δεν άλλαξε άλλαξα μόνο αυτά που έχω πει σε σκόρπια ποστς..
τρίτον δεν είπα ότι έχεις μαντικές ικανότητες αλλά πρωτού πεις αυτά που είπες έπειτα από το δικό μου ,μετά από καιρό, στο παρόν θέμα έπρεπε να ζητήσεις φωτογραφίες. Δεν είπα πως είναι και το ιδανικό στήσιμο, αλλά προσπάθησα να το κάνω έτσι ώστε να έχει μπόλικες κρυψώνες..

Και πάλι συγνώμη αν φάνηκε κάτι άλλο..
Εγω το μονο που ειδα ειναι οτι εβαλες γαριδα bamboo, οτι ζητουσες κι αλλες γαριδες και οτι εβαλες και αλλο puffer. Πριν απαντησω, δεν θα επαιρνα συνεντευξη για να δω τι εχεις κανει. Πουν να ξερω οτι κανεις αλλαγες? Οτι θελει κανει ο καθενας, δεν κανουμε τα μαντροσκυλα εδω.

Απλα θεωρησα οτι με ολα αυτα, αδικα μιλαω τοσο καιρο. Μπορουσες για παραδειγμα να γραψεις εφτιαξα πολλες κρυψωνες και εβαλα και αλλο ενα, γιατι ειδα οτι με παιρνει, βαζοντας και καμια φωτογραφια. Απλα.

Σε καμια περιπτωση δεν σου εκανα προσωπικη επιθεση και δεν θα ειχε νοημα κατι τετοιο. Εμενα τα pufferακια με νοιαζει να περνανε καλα, σε οποιο ενυδρειο και να ειναι. Αγαπες εινα αυτες, τι να κανουμε? Αν μπορω να βοηθησω, καλως. Αν οχι, παλι καλως.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries