Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 23-06-12, 16:30
saxouras Ο χρήστης saxouras δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-03-2012
Περιοχή: Athens, Greece
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρωτας για ενυδρειο η για μαγαζι?
Για μαγαζι εγω θα τον εβαζα με οτιδηποτε αλλο ψαρακι απο αυτα που προανεφερα.
Σε ενυδρειο γιατι να βαλεις κι αλλα ψαρια? Δεν ειναι απο μονος του εντυπωσιακοτατος?




Χμμμ.... σκουροχρωμο χαλικι ειναι οκ.
Και αμμο μπορεις βεβαια να χρησιμοποιησεις, αλλα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ εχω την εντυπωση πως η αμμος εχει περισσοτερα κατα (εχει βεβαια και αρκετα υπερ)




Εγω, και χιλιαδες ακομα ανθρωποι που ασχολουνται με το συγκεκριμενο ψαρι.
Η αναπαραγωγη αν εχεις πειρα δεν ειναι δυσκολη, αλλα το προβλημα ειναι η φροντιδα των μικρων και το τι θα τα κανεις γιατι γενναναι πραγματικα παρα πολλα (εγω περιμενα καμια εικοσαρια, τριανταρια το πολυ και βγηκαν 58 και εχει αναφερθει και 100 )
Επισεις μετα που θα τα δωσεις? πρεπει ηδη να εχεις ετοιμους τους αναδοχους.




ο συνδυασμος ηταν για τα θηρια, αλλα αν ο ανθρωπος εκανε το πειραμα για να δει με ποια ψαρια μπορει να βαλει τους μονομαχους του ωστε να μην τους εχει σε ποτηρακια εγω του δινω συγχαρητηρια, και αν τον γνωριζα θα του εδινα αρκετες συμβουλες.
Καταρχην ευχαριστω για την τοσο αναλυτικη απαντηση. Για ενυδρειο ρωτουσα . Ειναι μια χαρα εντυπωσιακος ενας μονομαχος αλλα η προσωπικη μου αποψη λεει οτι σε ενυδρειο 150 λιτρα δεν μπορω να βαλω ενα ψαρι. Πριν 6-7 χρονια ειχα ενα γκαλαχερ που ειχε γινει περιπου 20 εκατοστα.. Και εκτοτε αποφασισα οτι τα πιο μικρα ψαρια εχουν αλλη χαρη..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries