Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 12-03-12, 10:01
Το avatar του χρήστη nkmyrtos
nkmyrtos Ο χρήστης nkmyrtos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

μετά από μελέτη και συμβουλές (σας ευχαριστώ όλους για όσα μου είπατε) κατέληξα στο να δημιουργήσω αυτόν τον πίνακα σχετικά με την ψαροσύνθεση και τις τιμές που πρέπει να κρατάω στον ενυδρείο μου για να κάνω τη ζωή των κατοίκων του όσο το δυνατόν καλύτερη. Ξεκινάω λοιπόν την εισαγωγή των ψαριών σιγά σιγά αφού έχει περάσει ήδη ενάμιση μήνας από το ξεκίνημα του (τα ψάρια που είχαν μπεί και μιλάω περισσότερο για τα γκάπυ έχουν φύγει ...εννοείται σε φιλικό ενυδρείο) και οι τιμές του νερού όλες είναι ικανοποιητικές. Θέλω να πιστεύω ότι την Κυριακή θα είμαι έτοιμος να σας ανεβάσω φωτογραφίες με το οριστικό aquascape (λέμε τώρα γιατί συνέχεια με τρώει και κάνω μικροαλλαγές) του ενυδρείου μαζί με τους κατοίκους καθώς και πλήρη παρουσίαση του με την έτοιμη φόρμα.
Εξακολουθώ να λέω πως οποιαδήποτε παρατήρηση,διόρθωση,κριτική (καλή ή κακή),σχόλιο είναι καλοδεχούμενη γιατί στην τελική μέσα απο αυτά μαθαίνουμε!
Υ.Γ Αν μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές ας το μεταφέρει στο Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων γιατί στην ουσία ακόμα αυτό γίνεται και όταν είμαι έτοιμος να το παρουσιάσω το βάζω εδώ.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  12-3-2012 9-48-19 πμ.jpg
Εμφανίσεις:  337
Μέγεθος:  69,3 KB  
__________________
Για να φτάσεις στο φως, πρέπει όχι να αποφεύγεις το σκοτάδι, αλλά να περνάς από μέσα του
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 12 queries