Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 16-01-16, 21:41
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Αχ χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά και εγω τωρα ανυπομονω να το γεμισω τη δευτερα κι ολας θα προσπαθησω να βγαλω pre paid και να παραγγειλω μπουκάλα απο το e-bay αν και κανει 2-3 βδομαδες να ερθει μου ειπαν . Νταξει και 2-3 φυτα να χασω δεν πειραζει εξαλλου οι ανουμπιες θα βγαλουν αδερφες φυτα απο εδω και απο εκει . Και η moss απο οσο ξερω απλωνει γρηγορα με πολυ φως και co2 .

Όσο για ενα δυο φυτα που λες πλάτη ? Δεν θα ήθελα να βαλω και αλλα ειδη μου αρεσει σε ενα ενυδρειο να υπαρχουν 1-2 είδη απο φυτα το πολυ και 1 ειδος ψαράκια είμαι λίγο του βιοτοπικου :P . Αλλά ίσως αργότερα λ΄γιο πριν το γεμισώ εάν δεν μεγαλώσουν αρκετα αυτα τα φυτα που είναι πισω στην πλατη να προσθέσω κάτι ακομη απο τα ειδη ομως που ηδη εχω . Δεν μου ειπατε ομως το βραδυ λογικα δεν χρειαζεται καθε 2 ωρες να ψεκάζω ετσι ? Θα κρατησεις υγρασια όλη νυχτα και απο την αναπνοη των φυτων ?
-------------------------
Αχ με κάλυψες , οχι οχι οπως μου ειπες μειωσα την φωτοπεριοδο στον ρυθμιστη στις 8 ωρεσ τη μέρα :P . Τον χρειαζομαι τον υπνο μετα απο 6 ώρες δουλειας , στησε ξεστυσε , δεν αφησα γωνια για γωνια που να μην τη δω 100 φορες :P

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νικολέτα : 16-01-16 στις 21:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01344 seconds with 11 queries