Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 14-01-18, 17:51
Το avatar του χρήστη tanganyika
tanganyika Ο χρήστης tanganyika δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-06-2017
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 218
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DEXFISH Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενταξει τα ψαρακια ειναι μωρα ακομα. Αλλα και παλι τα ταιζεις και μαλιστα αρκετα φανταζομαι (μια και ειναι μωρα)
Καλα για τον δευτερο πετσοπα τα ειπε ο Τακης... Χαχαχαχα
Αλλα και ο πρωτος...
Σαν να λες σε γιατρο... Γιατρε δεν χ3ζ@ και να σου απανταει οτι κανεις οικονομια στο χαρτι. Μα ειναι απαντησεις αυτες;
Ασε μια αλλαγη, μην την κανεις... Ουτε σε 10 μερες θα εμφανιστουν νιτρικα αραγε;
ΥΓ. Τα τεστ νιτρικων θελουν κουνημα μεχρι να ξεραθει το χερι (καποιες φορες) γιατι ζαχαρωνουν και δεν δειχνουν.
Χαχαχαχαχα εκλαψα!!
Και ομως τα ακουσα αυτα με τα αυτακια μου!!
Σταυρο οτι ειπες παραπανω τα κανω και θα τα κανω ..το τεστ νιτρικων το κουναω τοσο πολυ μεχρι αηδιας!
Θα δουμε ..ισως σημερα το διαλευκανουμε ..αν μπορεσει ο Τακης να κανουμε τεστ στο νερο μου
Να αποκλεισουμε το ενδεχομενο οτι εχω τεστ προβληματικα
-------------------------
Eυχαριστω πολυ τον Τακη για το Τεστακι και την βοηθεια

Για την ιστορια :

Τελικα Νιτρικα ειδαμε (Οριακα λιγα ..σχεδον 5mg/l) απλα τα δικα μου τεστ (sera) δεν ειναι τοσο ευαισθητα οσο της API καθως ξεκινανε απο 10 mg/l με αποτελεσμα να μην τα βλεπω ποτε αυτα τα λιγα ..και να νομιζω οτι εχω μηδεν.

επισης ειδαμε
Αμμωνια -Νιτρωδη :0 οποτε ολα καλα ευτυχως!

Συνεχιζουμε καλο ταισμα λοιπον να μεγαλωσουν τα μικρα και αλλαγες στο 30% πλεον καθε 7 ημερες..
__________________
Μην αφήσεις ποτέ τις αναμνήσεις να είναι καλύτερες από τα όνειρά σου...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tanganyika : 14-01-18 στις 17:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries