Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 17-01-15, 13:59
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
το καπάκι δεν ξέρω ποσο πρακτικο ειναι !!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το καπάκι θα συμφωνήσω με τον Τάσο
δεν εχετε και αδικο παιδια, οντως δεν βολευει ετσι οπως ειναι το καπακι, ειναι η φωτογραφια αυτη τραβηγμενη πριν μια βδομαδα περιπου, ξεχασα να το επισημανω οτι και το καπακι ηταν προσωρινα εκει. μου ηρθαν κατι εξαρτηματακια απο το eBay τωρα αυτες τις μερες και τροποποιησα το καπακι. εχει και μια τρυπα με ενα καπακι για να χωραει το χερι μου και να δινω τις τροφες.

ετσι ειναι τωρα




-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Makrovoutis Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραία κατασκευή και άψογο αισθητικό αποτέλεσμα ..
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
αψογος ως προς το κόλλημα-κατασκευη!! το ενυδρείο καθαρο και λιτό...αν και δεν γνωρίζω περαιτέρω για αυτα τα ψάρια θα προτιμουσα να μην ηταν τοσο ''αδειο'' σαν στησιμο!! με το καλό να τα χαρεις
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικά πολύ καλή δουλειά στο κόλλημα! Μπράβο!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη καλημέρα

Πραγματικά πολύ ωραιο το αποτέλεσμα...και το ότι ειναι ιδιοκατασκευη το κάνει ακόμη καλύτερο!!!!
χαιρομαι που σας αρεσει παιδια, να ειστε καλα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Makrovoutis Εμφάνιση μηνυμάτων
με μερικές πέτρες ακόμα θα γίνει ακόμα ποιο όμορφο .. μπράβο!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή αρχή!
Θα πρότεινα στο κέντρο 1-2 βραχάκια ή μια συστάδα φυτών να χωρίζουν περιοχές γιατί τα ocellatus είναι επιθετικά παλιόπαιδα
προσπαθησα να βαλω κ αλλες πετρες και να οριοθετησω καλυτερα τις περιοχες αλλα δεν το καταφερα με τιποτα, εβγαινε σχετικα ασχημο στο ματι. θα το δω στη πορεια πως θα γινει, ειμαι ετοιμος παντως για τις αναγκαιες τροποποιησεις. τα ψαρακια εχουν μπει απο την τεταρτη βραδυ, οντως εχουν απιστευτο χαρακτηρα αυτα τα ατιμα, με εχουν κερδισει στη κυριολεξια.

παρουσιαση κανονικη θα γινει πιο μετα (χρωσταω και για το αλλο ενυδρειο που εχω ) και φωτογραφιες με τα ψαρακια θα μπουν τις προσεχεις μερες
-------------------------
θα σας βαλω τελικα μια φωτο μονο για την ωρα


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stanisalus18 : 17-01-15 στις 13:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01825 seconds with 11 queries