Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 01-10-11, 23:50
αλεξ παπ Ο χρήστης αλεξ παπ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-10-2011
Περιοχή: Βαρναβας Αττικης
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλέξανδρε, πρώτα απ' όλα θα πρέπει να αποφασίσεις τον όγκο της δεξαμενής που θα κάνεις. Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω αν εκεί έχεις παροχή ηλεκτρισμού.

Θα σε συμβούλευα να κάνεις ένα γύρο στα θέματα λιμνών που ήδη υπάρχουν στο φόρουμ και είμαι σίγουρος ότι θα σου απαντηθούν πάρα πολλά ερωτήματα.

Καλή διαμονή και μη δυστάσεις να ρωτάς, έτσι?
Αγαπητε μου φιλε, στο κτημα που αναφερω βρισκεται και η κατοικια μου, οπου και φυσικα εχω ηλεκτροδοτηση. Περαν δε του διακοσμητικου χαρακτηρα μιας λιμνης, στην περιοχη μου, λογω των συνεχών πυρκαγιων, αποκτα και σοβαρη λειτουργικη χρησιμοτητα μια παρομοια κατασκευη, σαν μια πολυ μεγαλη αποθηκη νερου. Μελετω προσεκτικα τα διαφορα που υπαρχουν στο φορουμ, πλην ομως, αν και ασχετος με το θεμα, δεν αντιλαμβανομαι ειλικρινα, αυτη την αοριστολογια την στιγμη που υπεβαλα, συγκεκριμενες ερωτησεις, αν οχι πολυ εξειδικευμενες, ωστοσο αρκετα πρσοδιοριστικες για πιο εμπεριστατωμενες απαντησεις, απο αυτες που εχω λαβει μεχρι τωρα και οι οποιες περισσοτερο εχουν την μορφη "ευχολογιου" παρα απαντουν στα ερωτηματα μου...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη in the pond : 02-10-11 στις 10:55
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01299 seconds with 11 queries