Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 15-03-14, 10:37
Το avatar του χρήστη Antopets
Antopets Ο χρήστης Antopets δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-11-2012
Περιοχή: Ναύπακτος
Μηνύματα: 99
Προεπιλογή Διαφορα ενυδρεια!!

Καλημερα παιδια,
Εδω και πολυ καιρο εχει η μανα στο μαγαζι της (πετ σοπ) διαφορα ενυδρεια για να φιλοξενει τα ψαρια που εχει για πουλημα και καθε μερα που πηγαινα τις ελεγα να τα συμορφωσω λιγακι γιατι ειχαν οτι να ναι χαλικια(μπλε ροζ κιτρινα πρασινα κτλ) ψευτικα φυτα και τα λοιπα.
Βεβαια δεν μπορω να τα κανω πυκνοφυτεμενα γιατι ειναι που ειναι πολλα τα ψαρια αν τα γεμισω φυτα πετρες ξυλα θα ειναι δυσκολα τα πραγματα και για τα ψαρια και για την μανα μου που δεν θα μπορει να τα πιανει να τα πουλησει.
Μενω σε μια μικρη σχετικα πολη (Ναυπακτο) οποτε τα ψαρια δεν πωλουνται τοσο γρηγορα γι'αυτο μενουν καιρο στα ενυδρεια και γι'αυτο ηθελα πιο πολυ να τα φτιαξω λιγο τα ενυδρεια για να νιωθουν και τα ψαρακια πιο ανετα
Εχουμε και λεμε τωρα.Το ενα το μεγαλο με τα χρυσοψαρα ειναι elite και διαστασεις εχει 1,20cm και τα αλλα δυο ειναι το ενα juwel monolux 60 και το αλλο ενα 60 εκατοστα παλι χωρις να γνωριζω μαρκα!
Τωρα τεστ και τα λοιπα δεν εκανα για τις παραμετρους του νερου,και τα πλαστικα φυτα που εχουν τα δυο ενυδρεια θα αλλαχτουν απλα δεν κλαδεψα το δικο μου ακομα.
Ευχαριστω ελπιζω να σας αρεσουν
(η πρωτη φωτο ειναι οπως ηταν το χρυσοψαραδικο στην αρχη)
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5296.jpg
Εμφανίσεις:  557
Μέγεθος:  61,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5299.jpg
Εμφανίσεις:  488
Μέγεθος:  76,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5301.jpg
Εμφανίσεις:  516
Μέγεθος:  54,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5303.jpg
Εμφανίσεις:  536
Μέγεθος:  62,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5300.jpg
Εμφανίσεις:  515
Μέγεθος:  67,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_5302.jpg
Εμφανίσεις:  482
Μέγεθος:  55,5 KB  
__________________
Ξόδεψα τα περισσότερα χρήματά μου σε ποτά, κορίτσια και γρήγορα αυτοκίνητα. Τα υπόλοιπα απλώς τα σπατάλησα. George Best
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03937 seconds with 12 queries