Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 04-07-11, 11:55
Το avatar του χρήστη N4505
N4505 Ο χρήστης N4505 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2008
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το είχα δει αυτό στην αρχή! Πολύ όμορφο! Συγχαρητίρια!

Το δεντρακι εχει πολύ πλακα! Δεν θα έχει πρόβλημα με το πολύ νερό όμως; Παρε μινι ιτια !! Εγω θα μικραινα λίγο το ενα απο τα δυο νησακια, ωστε να είναι λιιιγο μεγαλύτερο το πέρασμα. Επίσης, το δεντρακι θα το εβαζα σε ποιο ψηλό σημείο, γυμνο απο "χορτάρι" γύρω γύρω! Οπως είναι δηλαδή, απλα το σηκωνεις και προσθετεις αυτο το ομορφο χαλικάκι!

Με το μαυρο φόντο μου φαίνονταν καλύτερο. Πιο εντονες αντιθέσεις στα χρώματα και πιο φυσικο! Καποιο ζωντανο δεν έβαλες τελικά; Με την κορυφη της ρίζας, εχεις σκεφτεί να κανεις κάτι;
Σ'ευχαριστώ φίλε μου, να 'σαι καλά!
Το δεντράκι είναι ήδη σχεδόν 2 μήνες μέσα και αναπτύσσεται κανονικά, δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα. Είναι μέσα με το γλαστράκι του και φροντίζω να αερίζεται αρκετά με το ανεμιστηράκι που έχω βάλει στο καπάκι. Οπότε καταλαβαίνεις οτι αν το σηκώσω λίγο θα φαίνεται το γλαστράκι και δεν λέει..
Ζωντανά δεν σκοπεύω να βάλω γιατί θέλω ελευθερία κινήσεων.. Μπορεί να μου'ρθει ανα πάσα στιγμή να το ξηλώσω και να το στήσω εντελώς διαφορετικά. Ούτως ή άλλως είναι υπόθεση μισής ώρας το πολύ..
Για την κορυφή της ρίζας θα μπορούσα με ένα dremel να κάνω κάτι αλλά δεν θα έλεγα οτι με ενοχλεί ιδιαίτερα.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων


Πολυ ομορφο!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπεροχο!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ntak Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρα πολυ ομορφο κ τελειο !!! Συγχαρητηρια !!
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, να 'στε καλά!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiWrGoS198 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάρα πολύ ωραίο !
Σ'ευχαριστώ φίλε μου!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη N4505 : 04-07-11 στις 11:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries