Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 27-07-13, 21:57
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maxmike Εμφάνιση μηνυμάτων
γειας παιδια γραφω μετα απο καιρο, δυστηχως λογω οικονομικων πουλησα το ριφ μου και λεω να στησω ενα 40λτ φυτεμενο με μοςς ισως μια ανουβια νανα και καποιο φυτο επιφανειας.θελω να βαλω μεσα γαριδες και εντλερακια αυτο που θελω να μαθω ειναι πρωτον τα λτ κανουν για εντλερ τι συνθηκες θελουν και με τι γαριδες μπορω να τα συνδιασω εκτος της ρεντ τσερρυ που νομιζω οτι μπαινουν.επισης εαν εχετε να προτηνετε καποια αλλη ψαροσυνθεση ειμαι ολος αυτια,γενηκα θελω κατι ευκολο και ομορφο ισα ισα να μην ξεχναω την μυρωδια
Εγω ειχα 50λιτρο με red cherry και επειδη εβγαιναν κατι μικροσκοπικα detritus worms στο τζαμι, πηρα δοκιμαστικα δυο χαρεμακια endlers για να τα καθαρισουν.
Μαζι με τα σκουληκακια κοντεψαν να εξαφανισουν και την αποικια των γαριδων μου.
Εκτος αυτου, μεσα σε μερικους μηνες ειχε στουμπωσει στο ψαρι το ενυδρειο απο τις γεννες και καθε τρεις και λιγο εψαχνα να βρω να τα δωσω, ραντεβου αποχες, παγιδες, στο ενυδρειο να πιασω τα ψαρια, μπαχαλο τα φυτα.
Τα εδωσα ολα τα endlers και ησυχησα και θεριεψε παλι η αποικια.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries