Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 07-10-11, 17:24
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

Μη κανω διαφημιση, εχει 299ε με τα υλικα του σε γνωστο καταστημα, ισχυει ακομα η προσφορα !!!


εαν η τιμη ειναι για αθηνα δεν γνωριζω.εγω εψαξα εδω θεσ/νικη τιμες.και ολοι το ειχαν με τα υλικα εξτρα.και κανα δυο δεν την ανοιγαν καν την συσκευασια αν δεν το αγοραζα.αλλα επειδη η συγκριση ξεκιναει με την αγορα απο την στιγμη που το αγοραζουμε το καθε φιλτρο απο τα δυο,ας ξεκινησουμε λοιπον απο την αγορα του.

eheim 2080 299 ευρω (οπως λεει ο φιλος disc-postman)
flyval fx5 220 ευρω με το φπα μεσα.



για να μην αναφερθω πριν την αγορα οτι το eheim ουτε το ειχαν οι περισσοτεροι στα μαγαζια τους απο φωτογραφιες τα βλεπαμε τα φιλτρα και παραδωση η απαντηση ηταν απο μερικα καταστηματα περιμενε να παρω στην εταιρια να δω εαν το εχουν γιατι η εταιρια εχει καποια προβληματα αυτο το διαστημα και θα σε ειδοποιησω και τα γνωστα ως συνηθως απο τους γνωστους ελληνες καταστηματαρχες.
το δε flyval ηταν παντελως ασχετοι οι περισοτεροι δεν γνωριζαν καν για την υπαρξη αυτου του μοντελου και γνωριζουμε βεβαια γιατι ετσι? eheim και ξερω ψωμι!!! αυτο επικρατη στην αγορα,και πολλοι πολλοι λιγοι μετριμενη στα δαχτυλα ελεγαν οτι δεν υπαρχη αντιπροσοπος εδω , εαν χαλασει που θα βρης ανταλαχτικο και πανε σε μια πιο σοβαρη επιλογη στα ειδη υπαρχων φιλτρα (eheim ετσι ? για να μην παρεξηγουμαστε) και καταλαβενετε το τι υπαρχη απο αγνια στην αγορα.
εγω θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον αντιπροσοπο εδω στην θεσ/νικη ο οποιος μου τα ειπε οπως εχουν τα πραγματα και με αφησε να αποφασισω μετα απο συζητηση ωρων.να τους εχει καλα ο θεος να μας ανοιγουν τα ματια μας να τα βλεπουμε σφαιρικα τα πραγματα και οχι μονοπλευρα,και εαν ποτε χαλασει κατι απο τους δυο αυτους κορυφαιους γιγαντες θα ελεγα να εχουν τα ανταλαχτικα ετοιμα στο χερι και οχι δια τηλεφωνου και θα τα πουμε σε μια βδομαδα που θα εχουν κανη φτερα βιολογιες και ψαρακια.να βλεπουμε τα ματια μας στους αντιπροσοπους πως και τι μας πουλανε και κατα ποσο υπαρχη υποστιριξη στην αγορα μας απευθειας και μετα.ευτηχως εγω ειμαι παρα πολυ κοντα απο εκει που το αγορασα και σε περιπτωση βλαβης θα εχω πολυ συντομα το ανταλαχτικο μου στα χερια μου μιας και ο αντιπρσοπος το υποστιριζει και φροντιζει να εχει στο μαγαζι του τα αναλογα ανταλαχτικα (αχρειαστα να ναι) αυτα με το θεμα της αντιπροσοπειας και της αγορας στην τιμη με τα δυο φιλτρα αυτα.
εγω διαλεξα flyval.και την χαρικα την αγορα των 220 ευρω.με τα υπολοιπα 80 ευρω απο την τιμη του eheim 2080 θα βγαλω εξω για σουβλακια τον αντιπροσοπο.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01665 seconds with 11 queries