Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 07-10-11, 14:40
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

μην βιαζεσεεεεεε.... περιμενεεεεεεε...... θα μπη στην μπριζα και θα το δεις αναλυτικα σε βιντεο.θα ακουσουμε και τον θορυβο του,ολα αναλυτικα.μια συγκριση πρεπη να γινη σωστα.και οχι επειδη ολοι εχουμε eheim να βλεπουμε απλα το οτι ειναι 48w? ασπουμε. εγω το αγορασα για να δω οντως την διαφορα.και οχι σημερα αλλα στον καιρο που θα δουλεψη απο την ωρα που θα παρη προς και μετα.στα χαρτια δεν συγκρινετε μονο αλλα και η πραξη.

αναμονη λοιπον μεχρι να μου ρθουν τα ψαρακια.και μετα θα δειξη το βιντεο τι εστι flyval.

ειπαμε το χομπι μας θελη να μην βιαζομαστε να περιμενουμε λιγακι.


και να μην ξεχασω να σου πω οτι το 2080 δεν εχει μεσα τα υλικα του ειναι εξτρα (εξτρα ευρουδακια)το εχω αναφερη και αλλου το λεω και εδω.τουλαχιστον εκει που εψαξα εγω ετσι?μπορει αλλου να υπαρχη με τα υλικα του.το φιλτρο θα σου βγη ακριβοτερα με τα υλικα.τιμη δεν λεω θα την μαθεις μολις το ρωτησεις μην παρεξηγηθω. αυτο το γνωριζεις εσυ? η απλα πιστεβεις οτι θα το παρης ετοιμο πληρες? με τα υλικα του? και ο καδος του για να γεμιση ξερεις θελει λιγα ευρουδακια παραπανω. δυσκολοι καιροι υπαρχουν γιαυτο θελη υπομονη και πολυ καλη ευρεση αγορας.ενημερωσε με εαν το εχεις βρη στην τιμη που ξερω ειδη και με τα υλικα του μηπως εγω απο εκει που ρωτησα ηθελαν να βγαλουν εξτρα μεροκαματο.και ρωτησσα πολλους ετσι?οχι εναν?


kai ενα ακομη για να σε προετοιμασω... μολις ανοιξης την συσκευασια ελενξε εαν εχεις μεσα τα μπαστουνια γιατι γυρισαν πολλα πισω χωρις μπαστουνια....αυτα ετσι για να ξερουμε μερικοι τι παιζη ετσι???? για να λεμε οπως εχουν τα πραγματα στην πραξη και οχι οπως μας τα πασαρουν στα βιβλια,που εμεις οι πιθανοι αγοραστες αυτο βλεπουμε μονο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries