Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 18-12-13, 15:03
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ποιο μαγαζι λες,το reptilia nostra?αν βρω κατι μονο εκει μαλον.δεν υπαρχουν και πολλα καλα μαγαζια του ειδους.εγω μονο αυτο ξερω δηλαδη.

ναι δε νομιζω να μπορω να βαλω ορχιδεα ευκολα,γιατι θα πρεπει να ειναι και κλειστο απο πανω.δε νομιζω να χωρεσει.θα δω κιολας,κατι θα βρεθει πιστευω.

μαλον θα περασω μια βολτα απτο μαγαζι μετα να δω τι εχει,γιατι μπορει να χρειαστω και τιποταλλο που δεν το ξερω
-------------------------
update-Offtopic

πηγα απτο ρεπτιλια νοστρα και η αντιμετωπιση που εισεπραξα απτην αγενεστατη υπαλληλο ητανε επιεικως απαραδεκτη,οποτε οτι κανω θα το κανω μονος μου.ακομη και αν εχουνε ζωντανα που να μου κανουνε,δεν θα αγορασω απο αυτους,ετσι γιατι μου την εδωσε η συμπεριφορα της υπαλληλου.αποτι καταλαβα,η ιδια υπαλληλος δουλευε και το διπλανο μαγαζι Pet experts που αποτι ειδα,δεν ξερω αν ειναι "experts",αλλα επαγγελματιες σιγουρα δεν ειναι

λεπτομερειες,αν απαντησει το μαγαζι.που δεν νομιζω,και δεν ξερω και αν εχει και βημα στο φορουμ...
κριμα γιατι το ειχα και σε εκτιμηση το καταστημα απο παλιοτερα,αλλα φαινεται εχουν αλλαξει τα πραγματα.

καπως ετσι (με αγενεια)με χασανε απο πελατη...

τελος Offtopic

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 18-12-13 στις 15:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01534 seconds with 11 queries