Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 18-10-13, 10:49
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
οτι μπορουσε το εκανε.(εχω και καποιες επιφυλαξεις αλλα τεσπα)


Δηλαδη αν επαιζαν σε πιο "χοντρους" κυκλους θα καναν χαρακιρι?
Δε θελω να θιξω βεβαια τον ανθρωπο, αλλα δεν εκανε οτι μπορουσε, τουλαχιστο κατα τη γνωμη μου.
Στο βιομηχανικο παρκο σχιστου ΕΚΛΕΙΣΕ ολοκληρο μηχανουργειο (100 χρονων επιχηρηση) επειδη ανελαβε απλως τις ευθυνες του για ενα λαθος (μερικων εκατομμυριων), και εχω αμετρητα παραδειγματα ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ οπου ανθρωποι βαλαν χοντρα το χερι στην τσεπη προκειμενου να ειναι οκ απεναντι στους πελατες τους, ασχετα αν το λαθος ηταν καποιου τριτου.
Με αυτα τα δεδομενα δε μπορω να θεωρησω επαγγελματικες κινησεις αυτες των λιανεμπορων που τρεμουν μη χασουν μερικα φραγγοδιφραγγα...

Και παλι να σημειωσω οτι δεν τα χωνω για το συγκεκριμενο μαγαζι, αλλα πολυ γενικοτερα για την Ελληνικη νοοτροπια των ανθρωπων που ασχολουνται με λιανικο εμποριο, και βασικα βγαζω το αχτι μου με αφορμη ενα σουβλατζιδικο που προεκυψε ασυνενοησια στην παραγγελια, -για μενα 100% δικο του λαθος αλλα τεσπα- και ηθελε να χρεωθω εγω το λαθος του λεγοντας οτι ειναι δικο μου! Μα και δικο μου να ταν, επρεπε να το δεχτει, γιατι οπως -ελπιζω να καταλαβε- αν δεν εισαι οκ με τον πελατη και του δειξεις πως τον υπολογιζεις σα δεκαευρο ΤΟΝ ΕΧΑΣΕΣ...

Τεσπα,που θα παει? θα μαθουν οταν θα αγοραζουμε και πιτσες απο το ebay


btw σε αλλες χωρες δε συμβαινουν αυτα με τιποτα...
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01568 seconds with 11 queries