Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 28-12-15, 13:12
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δείχνει πάααρα πολύ ωραίο και το φαντάζομαι ήδη πως θα είναι και φουντωμένο. Ωραίο στήσιμο, ωραίες πέτρες και ωραία σχηματισμένα τα επίπεδα που έκανες.
Παίζεις με τον πόνο μου τώρα πάντως! Πάντα ήθελα να κάνω ένα "δασοενυδρείο"! Εχω κατεβάσει απο το internet ένα σωρό φωτογραφίες με "σκηνικά" για έμπνευση, έχω στα πιτς ένα 340 άρι κι ένα 180 άρι αλλά να πάρει ο...., καθόλου χώρο στο σπίτι για να κάνω παιχνίδι...

Για πες περισσότερα: CO2 θα έχεις; Βασικά τέτοια ενυδρεία θέλουν χαμηλή βλάστηση. Γρασιδάκια, βρύα, χαμηλά θαμνάκια και τέτοια πράγματα. Εσυ τι έχεις κατά νου να βάλεις απο φυτά;
Ετσι το πιασες με την μία, εχω βαλει μοντε καρλο , παρβουλα,λομπελια μινι διάσπαρτα, και θα προσθεσω και βραχακια με φισιντενς και σπαικι μοςς να ειναι ανακατεμενα τα γρασιδια σαν δασος σ00ε μερικα σημεια εχει μπει αλτερνανθερα μινι για να τραβαει το ματι σε καποια σημεία και τελος πισω τερμα θα μπει ροταλα ναντζεσαν και θα κλαδευτει σε σχημα V προς τα αριστερα να δημιουργεί κατι σαν ξεφωτο ισως προσθεσω κ λιγο stayrogyne repens, διοξειδιο εννοειται οτι εχει και προσθεσα κ ενα wave maker για κυκλοφορία. Σκεφτομουν να κανω και τον μεγαλο κορμο σαν να εχει πιασει βρυα με moss και γιαουρτι αλλα ψιλοβαριεμαι να τον βγαλω, τα υπολοιπα κλαδια κορμοι ,θα μπουν σποραδικα λιγες moss οχι να τα καλυψουν απλα σαν να εχει βρυα, γενικα ετσι το εχω φανταστεί αλλα θα με οδηγήσει και μονο του οσο ωριμάζει
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01455 seconds with 11 queries