Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 27-02-13, 10:22
Το avatar του χρήστη boutas ski
boutas ski Ο χρήστης boutas ski δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-02-2013
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

το αλατι εξ αρχης ο πετ σοπερ (μαγειρικο αλατι) και η φιλη μου με ειπε οτι εχει να κανει με την σκληροτητα του νερου κτλ δε μπορω να πω οτι με ειχε αποτρεψει να το χρησιμοποιησω...σιγουρα ομως μου ειπε να προσεξω την δοση... το διακοσμιτικο τρωει περιπου 1 λιτρο. οποτε αν με το καλο ζησει το κουφετο και βαλω φυτα μεσα θα φυγει...

τελικα τι μπορει να εχει το ψαρακι? ειναι σε κακη κατασταση?? το απογευμα θα κανω ξερω αν μπορω να κανω τα τεστ εστειλα εναν γνωστο να μου παρει αν μπορεσει σημερα αλλιως αυριο... εχω χρονο η θα τον χασουμε τον ασθενη.?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
πανεμορφο το κουφετακι,μακαρι να γινει καλα.
ποσο καιρο τα εχεις τα ψαρια?
παντως μπορεις να βρεις και απο το φορουμ εδω,αληθινα φυτα ,να βγαλεις ολα τα πλαστικα και να το φτιαξεις πολυ ομορφο το ενυδρειο.
κι εφοσον γνωριζεις πως να φτιαξεις ενα μεγαλυτερο ,βαλε το αμεσα στο προγραμμα.
ειναι γλυκας ο μπουμπυνας και ειναι ενα ψαρακι τσιρκο στην κυριολεξια κολυμπαει κανει κολπα στρυφογυρναει εχει πολυ πλακα...
ειμαι ξανθη δε ξερω αν καποιος ειναι απο δω αλλα φανταζομαι μικρες οι πιθανοτητες να βρω καποιον απο το φορουμ να δουμε για φυτα...
τα ψαρακια τα εχω 4,5 μηνες περιπου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boutas ski : 27-02-13 στις 10:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02009 seconds with 11 queries