Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 23-12-10, 11:42
SlimData Ο χρήστης SlimData δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-03-2010
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 84
Προεπιλογή

Φίλε delta όντως στο συγκεκριμένο μεγάλο κατάστημα δεν θα ξαναπατήσω σε καμία περίπτωση κι ας είναι και πολύ οικονομικό.

Τα ψαράκια εκείνη την περίοδο τα έδωσα σε γνωστό φίλου μου να τα φιλοξενίσει για ένα μήνα και έφτιαξα δικό μου 60άρι (μικρό αλλά ήταν η πρώτη μου προσπάθεια, δεν έχω βρει χρόνο να το παρουσιάσω.. γενικά σκοπεύω σε 3-4 μήνες να φτιάξω 120άρι) και τα έβαλα μέσα. Οπότε οι επιπτώσεις από τις συμβουλές των άθλιων ήταν πολύ μικρές.

Πάντως το ψαράκι μου χθες, ενώ για δυο ώρες με έσκασε που ήταν σχεδόν μόνιμα γυρισμένο ανάποδα από τη 01:00 περίπου επανήλθε στα κανονικά του, τρώει κανονικά, κολυμπάει ασταμάτητα και γενικά φαίνεται υγιέστατο. Ελπίζω, αν και δύσκολο, να ήταν κάτι περιστασιακό...
-------------------------
edit: Επειδή ξαναδιαβάζοντας όλο το θέμα καταλαβαίνω ότι έχω αφήσει κενά σημεία και δεν γίνεται εύκολα αντιληπτό, να εξηγηθώ λίγο. Αρχικά πήραμε το ένα ψαράκι. Αφού διάβασα όσα διάβασα και συμβουλεύτηκα εδώ το forum, έψαξα που θα μπορούσα να το αφήσω για λίγο για να βρω λύση με σωστό ενυδρείο. Μέσω φίλου βρήκα ένα παλικάρι που είχε χρυσοψαράδικο έτοιμο αλλά για δικούς του λόγους θα το έδινε. Τα ψάρια του μόλις τα είχε βγάλει. Πήρα λοιπόν και ένα δεύτερο και δέχθηκε να μου κάνει την τεράστια εξυπηρέτηση και τα φιλοξένισε για ένα διάστημα μέχρι που τα έβαλα εγώ στο 60άρι που έφτιαξα. Πλεον κάθε μέρα για μένα είναι μάθημα αφού είμαι εντελώς αρχάριος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SlimData : 23-12-10 στις 11:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01451 seconds with 11 queries