Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 04-02-12, 13:33
Το avatar του χρήστη georot1981
georot1981 Ο χρήστης georot1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-07-2009
Περιοχή: ΓΑΛΑΤΣΙ
Μηνύματα: 352
Προεπιλογή

λοιπον εχουμε και λεμε...το ενυδρειο ηρθε σημερα και ολη μερα σκεφτομαι τι μπελα εβαλα στη ζωη μου με το θηριο που αγορασα... περα απο την πλακα το ενυδρειο ειναι σουπερ..την επομενη βδομαδα θα μου ερθει κα ιη βαση που παραγγειλα απο το γνωστο μου επιπλοποιο-ξυλουργο ο οποιος μου εγγυηθηκε οτι θα τριβω τα χερια μου με το αποτελεσμα και την ασφαλεια...πριν λιγο μετρησα τις εσωτερικες διαστασεις του ενυδρειου..εχουμε και λεμε 1,77χ0,57χ0,47(αυτο ειναι το υψος που θα μου μεινει βαζοντας την αμμο)αρα εχουμε και λεμε 500λιτρα περιπου...και καμια 80αρια κιλα το ενυδρειο και αλλα 30 κιλα τουλαχιστον αμμο παμε στα 600+...πετρες δε θα χρησιμοποιησω πολλες μιας και σκεφτομαι να φτιαξω ενα backround και οι τρυπες-κρυψωνες να γινουνε με πατεντες...αρα μιλαμε για το πολυ 700-750 κιλα...αυτο που επαθα πλακα οταν το ειδα ηταν οι πολλες λαμπες που ειχε στα καπακια..8 στο συνολο..η λογικη λεει οτι θα κρατησω τις 4 τ5 μιας και οι ροζ δε μου αρεσουνε και θα τις αντικαταστησω με τ5 αλλα και με λεντοταινιες...σε 15 μερες ξεκιναμε να ασχολουμαστε μιας και τωρα ''στα γεραματα''υπαρχει η εξεταστικη στη μεση
υγ οι διαστασεις του ενυδρειου ειναι 1,80χ0.60χ0.65
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01354 seconds with 11 queries