Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #58  
Παλιά 11-08-09, 00:34
Το avatar του χρήστη Krisos
Krisos Ο χρήστης Krisos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-04-2009
Περιοχή: Χαλκίδα(Εύβοιας)
Μηνύματα: 668
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Krisos
Προεπιλογή

..μα με ολα αυτα που γραφεις (και εγω αρχαριος ειμαι) κανεις σαν πιστιρικος δωσε τα παγκασιους και αν θες σωνει και καλα καρχαριοειδη βαλε πχ labeo shark ενα ομως ...η πχ πιρανχας ...μπορεις να βαλεις κυχλιδες που σε τοσα λιτρα θα ειναι ολα τα λεφτα ...ψαξε και διαβασε λιγο και δες τι απαιτησεις μπορει να εχoυν τα ψαρια που θες να βαλεις ..με το σαμπ που εχεις σκαλωσει δεν ειναι δα και τοσο περιπλοκο θεμα ..πολλοι απο εδω μεσα εχουν φτιαξει και τα εχουν καταφερει με επιτυχεια ...αλλα ακουγεται καπως περιεργο αυτο που λες δηλαδη ειναι σαν να πας πχ για αμαξι και να κοιτας τα τασια η τα ζαντολαστιχα ενω υπαρχουν τοσα αλλα θεματα που θα πρεπει να δεις πχ αναρτησεις για κρατηματα κλπ ( σημερα ζωγραφιζω) ..δεν εχω αλλα να προσθεσω σε αυτο το θεμα οποτε δεν θα ξανα γραψω
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dragonld Εμφάνιση μηνυμάτων
Aν τα 8000 λιτρα η μια τεχνιτη λιμνη με τα δυπλασια η' τριπλασια λιτρα ειναι κλουβι τοτε τα 65λιτρα που εχεις εσυ ειναι ενα ποτηρι νερο μπροστα τους,οποτε μην συζητας για κλουβια,να κοιτας τη καμπουρα σου και μετα των αλλων.
δεν εχω καραχαριοειδη απλα ειχα την αποροια γιατι αυτα ψαρια δεν μπαινουν σε ενυδρειο
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Krisos : 11-08-09 στις 00:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01937 seconds with 11 queries