Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 09-10-05, 10:39
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

Torm, δεν διαφωνώ μαζί σου στο ότι το αλάτι ΔΕΝ είναι φάρμακο "Δια πάσα νόσον και μ....." αλλά αυτά που λες είναι ολίγον υπερβολικά.
Κάνει δουλειά το αλάτι και πολύ καλή μάλιστα, αλλά σε συγκεκριμένες περιπτώσεις.....το έσκισες με τα ψυχολογικά χα,χα,χα
Στα δε γκαπάκια όπως και σε πολλά ζωοτόκα αν και δεν είναι υποχρεωτικό το χρησιμοποιούν 25 κατασκευαστές πλυντηρίων....εσύ ?
Να σου αναφέρω ένα παραδειγματάκι που μου έτυχε με ένα puffer την προηγούμενη εβδομάδα, που κατά την διάρκεια του φαγητού κατά λάθος του έριξαν ένα γερό χτύπημα στο μάτι οι μελανοταινίες μου.
Το αποτέλεσμα ήταν να θολώσει και να μην βλέπει από την μία πλευρά και έβγαλε και κάτι σαν βλέννα στο μάτι του.
Έριξα μία καλή δόση αλατιού στο ενυδρείο και σε 2 ημέρες....τζιτζί το μελισσόψαρο που λέει και μιά φίλη μου.
Πραγματικά εντυπωσιάστηκα από την γρήγορη ανάρωση.
Τέλος πιστεύω ότι αν μπορείς να κάνεις κάτι χωρίς φάρμακο, είναι ότι πρέπει για την τσέπη σου και για τα ψάρια που δεν θα φάνε φάρμακο στην μάπα τσάμπα και βερεσέ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01939 seconds with 11 queries