Θέμα: sos ερωτηση
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 09-04-14, 22:32
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από iliaskeles Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω παιδεια για τισ απαντησεισ σας εγω πηρα απο τα media market και ειναι μια χαρα οχι ψηφιακο στα 3ευρω το ειχα παρει ουτε που θυμαμαι απλωσ το ολο το θεμα ειναι οτι απο τισ οχτω το απογευμα μεχρι τισ 12 το βραδυ που χαλαρωνο θελω να αναβει για να χαλαρωνο και να τα ευχαριστιεμε αλλα ολη την αλλη μερα λοιπο συνηθωσ εκτοσ απο καποιες περιπτοσεισ οταν γυρναω απο την δουλεια που ανοιγω τα πατζουρια απο τισ 15:00-17:00 το προβλημα μου ειναι οτι απο τισ 12 το βραδυ μεχρι τισ 15:00 ειναι σκοταδι και ειναι πολλεσ ωρες γιαυτο ηθελα να ρωτησω να μου πειτε τι να κανω γιατι επειδη εχω μια ακτινικη και μια λευκη μου ειπανε να τα αναβω 4-5 ωρες την μερα για να μην εχω πολυ αλγη.Με βαση αυτα που σας ειπα και μου ειπατε θα παω να παρω χρονοδιακοπτη οχι ψαφιακο το απλο πιστευω ειναι πολυ καλυτερο γιατι το ρυθμιζεισ μια φορα και τελος τορα με το ψηφιακο στισ διακοπες ρευματος??δεν ξερω τελοςπαντων απαντηστε μου για να το φτιαξω σωστα περιμενω τα φωτα σας να μου πειτε ποσσεσ ωρεσ και τι ωρες και μην ξεχασετε να λαβετε υποψιν σας αυτο που σας ειπα για την αλγη.ευχαριστω φιλαρακια
1. Οι ακτινικές λάμπες είναι για θαλασσινά ενυδρεία... άλλαξε την με κάποια που κάνει για το δικό σου.
2. Με τις διακοπές ρεύματος... έχουν πρόβλημα οι μηχανικοί χρονοδιακόπτες... οι ψηφιακοί έχουν συνήθως ενσωματωμένη μπαταρία και ΔΕΝ απορυθμίζονται (στα έχει γράψει και ο Τάκης... από πάνω).-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01588 seconds with 11 queries