Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 03-01-12, 12:51
Το avatar του χρήστη 3r4ndo
3r4ndo Ο χρήστης 3r4ndo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-02-2009
Περιοχή: Νέα Μάκρη, Μαραθώνας(Αττική)
Μηνύματα: 387
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην 3r4ndo
Προεπιλογή

Καλημερα!! Ευχαριστω! Δυστυχως ακομη ειμαστε στα 13 λιτρα...! Ακομη και οταν ανεβω ομως εχω μονο δυο ψαρια κατα νου, γαριδες θα μπουν αρκετες!!
-------------------------
ειχα μια πολυ σοβαρη απωλεια (οπτικα) το σφουγγαρι το μωβ το εφαγαν οι ερημιτες και εβγαλα ολο το κομματακι του βραχου για να μη μου ανεβασει αμωνια.. και τα φυτα που ειχα δεξια εγιναν τροφη. Τα feather δεν βγαινουν παρα μονο οταν ταιζω και καποιες φορες μονο με το νυχτερινο ταισμα.. ισως εχω χασει καποια αλλα εχει πολλα και δεν ειναι αισθητη διαφορα.. οι ερημητες ζουν ολοι, και οι γαριδες μεγαλωσαν κ ολας!! Το μονο που με στεναχωρει λιγακι ειναι οτι οταν παω σε μεγαλυτερο σιγουρα δεν θα τις ξαναδω... Οι συνθηκες ηταν ασχημες ολο το καλοκαιρι και δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε.. ουτε καν το νερο... μονο συμπληρωνω με απιονισμενο και ταιζω πολυ λιγο, οσο τρωνε.. ενα φλεικ για το ψαρι το μεσημερι και οταν κλεισουν τα φωτα και παει για υπνο μια μπιλια γαριδοτροφη θρυματισμενη να φανε τα υπολοιπα!

Μου εχει κανει ιδετερη εντυπωση η αμμωνια που δεν εχω... παροτι δεν εχω κανει αλλαγη, και τα νιτρικα θα ελεγα οτι ειναι χαμηλα.. Εχω αλγες (φενονται λιγο στον αραγονιτη, αυτο ειναι ολο οτι βλεπετε στις φωτο) αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι προβλημα..

Επισης εχω καποια καινουρια σφουγγαρια μωβ στο χρωμα που εχων καλυψει δυο κομματακια του βραχου και επεκτεινονται!!

Αυτα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 3r4ndo : 03-01-12 στις 12:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries