Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #152  
Παλιά 31-10-18, 22:57
Το avatar του χρήστη bloskas
bloskas Ο χρήστης bloskas δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 01-03-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.176
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paulos-ex Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητήρια για τη συμμετοχή! Με συγκινεί ότι ήμουν η έμπνευση για να ασχοληθείς με τα ενυδρεία! Σε παρακολουθούσα στη συμμετοχή σου στο διαγωνισμό και τα ενυδρεία που κάνεις, αλλά δεν ήξερα ότι είχες έρθει Κατερίνη και φωτογραφησες το ενυδρείο και τα είπαμε από κοντά.θα χαρώ να συναντηθούμε και πάλι και να συζητήσουμε για αυτό το όμορφο χόμπυ που και οι δύο αγαπάμε! Καλή συνέχεια!!!
Να σαι καλα Παυλο! θα χαρω και εγω να τα πουμε απο κοντα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητηρια κι απο εμενα Χαράλαμπε. Το aquascape σου ειναι εκτελεσμενο αριστα, στην καταταξη αξιζε να ειναι πολυ πιο μπροστα.
Απ οτι εχω καταλαβει στον ADA για να μπεις στις πρωτες 100 θεσεις δεν αρκει ενα λαμπερο υγιές φυτεμενο. Κοιτανε αλλα πραγματα, οπως πρωτοτυπια, ισορροπια και αρμονια οπτική στο μεγιστο βαθμό, μεγάλη προσοχή στη λεπτομερεια μιας και ο ανταγωνισμος ειναι πολυ δυνατος καθως και να εισαι με το layout σου μεσα στο εκαστοτε πνευμα (αλλαζουν καθε 2-3 χρονια οι τασεις).
Καλη επιτυχια στους επομενους διαγωνισμους και καλη συνεχεια ευχομαι.

Αλεξανδρε εχεις υπαρξει μεγαλη εμπνεση για μενα και πολλες φορες εχω ανατρεξει σε καποιο θεμα σου για βοηθεια.
Για την ada αυτο που ακουγεται πολυ επισης ειναι οτι μετα τα 200 ειναι οι θεσεις λιγο πολυ τυχαιες. πιστευω εχει μια βαση αυτο γιατι σιγα μην καθονται να βαθμολογουν ενα ενα 2000 ενυδρεια στη λεπτομερεια. Θα γινεται καποια βαθμολογηση αλλα πιο χονδρικα. Σε ευχαριστω για ολα και ευχομαι καποια στιγμη να πουμε και απο κοντα!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bloskas : 31-10-18 στις 23:16
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01602 seconds with 11 queries