Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #78  
Παλιά 28-07-17, 10:16
Το avatar του χρήστη kosmas
kosmas Ο χρήστης kosmas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-05-2008
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 783
Προεπιλογή

Και το πιο καλο δεν το ανεφερα.Και στον δευτερο καδο που μου εστειλαν η μια απο τις τεσσερις γωνιες ειχε φυγει τελειως απο τον καδο.Αυτη στηριζεται στην κατω γωνια κουμπωτη με ελαχιστη κολλα.Το κουμπωμα ειναι πολυ μικρο,ειχε σπασει αυτο και εφυγε ολη η γωνια.Εκατσα και το κολλησα και με την ευκαιρια κολλησα ολες τις γωνιες και εστειλα email παραπονων στους γερμανους αλλα δεν πηρα απαντηση.Ευτυχως το σπασιμο αυτο δεν εχει σχεση με την στεγανοτητα του καδου,ειναι εξωτερικο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Λάμπρος.Τ Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοσμά, εννοείτε η αγορα απο εξωτερικό. Εδώ τα πουλάνε μαυρο χαβιάρι.
Για τα πλαστικά του fluval στο ειπα. Κατα τη γνωμη μου απο τα κορυφαια υλικά. Όμως κάτσε να δεις τι θορυβο κανει το ενα και τι το αλλο. Κάτσε να δεις πως θα βγαζεις τη βαση με τους σωλήνες στο ενα και πως στο άλλο. Πόσο νερο τρεχει οταν απασφαλίζεις στο ενα και στο αλλο ουτε σταγονα.
Είναι η μερα με τη νυχτα (για μένα λέω). Το 406 το ειχα και το εδωσα και κρατησα μόνο jbl.
Σε ολα εχεις δικιο εκτος του θορυβου.Νομιζω καπου στο ξαναειπα.Το δικο μου fluval ειναι εντελως αθορυβο.Οπως και το jbl.
Μηπως ειχε τυχει το δικο σου ή εκανε ηχειο με το ντουλαπι.Το ντουλαπι απο το anubias ειναι ανοιχτο πισω και δεν ακουγετε τιποτα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kosmas : 28-07-17 στις 10:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries