Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 03-09-15, 06:41
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

λοιπον , για υφαλμηρο δεν το σκεφτομαι καθολου, για καποιο λογο το θεωρω ισως και δυσκολοτερο απο το αλμυρο στο οποιο εχω κανει ειδη αποπειρα αλλα με θαλασσα , πιστευω πως δεν ειμαι ετοιμος ακομα. Οσο για μαλακο νερο , ενω ξερω την διαδικασια που πρεπει να ακολουθησω , αυτην την στιγμη μου λοιπουν πολλα πραγματα και θελει εξοδα .προτιμοτερο για εμενα μιας που με θεωρω αρχαριο ειναι να βρω καποιο ειδος , το οποιο να ζει στο νερο που μπορω να του προσφερω αυτην την στιγμη . Πολυ ωραια ψαρια τα bubblebee goby αλλα ειδικα για υφαλμηρο δεν θελω να ασχοληθω γενικοτερα . μετα απο αυτο το ενυδρειο που θα στησω τωρα το επομενο θα ειναι σιγουρα με μαλακο νερο , αλλα αυτο θα ειναι σκληρο . οποτε προτεινεται μου ειδη που μπορω να επιλεξω μιας που δεν τα εχω ψαξει πολυ λογο χρονου αυτην την περιοδο . τα γκουραμι μου αρεσαν αρκετα αλλα αφου δεν μπορω να τα εχω χαρουμενα σε σκληρο παμε για αλλα
ερωτηση λογω απωλειας μνημης , τα white cloud minnows σε σκληρο δεν ζουν? μπορω να κανω καποια ψαροσυνθεση που να συνηπαρχουν με αλλα ειδη ? Μου αρεσει σαν ειδος , αν θα μπορουσα να συνδιασω μικρο αριθμο απο αυτα με λιγα μεγαλυτερα ψαρακια θα ημουν πολυ καλυμενος ενοειται αν γινεται στα 100 λιτρα . μονα τους θα το σκεφτω αρκετα
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries