Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 11-04-18, 13:13
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

[QUOTE=Diskus fan;1039379]Επειδή Δημήτρη αυτό το λες συνέχεια... στο μαγαζί που πηγαίνεις, ΔΕΝ έχει δει;
Στο πρωτάθλημα δίσκων που επισκέφθηκες... ΔΕΝ είδες;
Έχεις γνωρίσει όλους τους δισκάδες της χώρας... και σου είπαν ότι ΔΕΝ έχουν;
Τα δικά μου ψάρια... τα έχεις δει;
Το ότι εσύ ΔΕΝ το κατάφερες ακόμα... είναι .Νικόλα το μαγαζί που λες οχι δεν έχει.στο προταθλημα που λες είδα κάποιους για Τον λογο που είπες...είναι πρωτάθλημα.Δεν ξέρω ολους τους δισκαδες της χώρας ,αυτους που ξερω δεν έχουν ψάρια 20 πόντους.τους δικούς σου δεν τους έχω δει γιατι δεν τους δείχνεις για κάποιο λόγο (κάτι για ματιασμα είχες γράψει δεν θυμάμαι καλα)βασικά ούτε αν έχεις ενυδρείο ξέρω.Απο μια γεννά σου μόνο είδα κάτι φωτο που αν κρίνω Καλά 20 πόντους δεν είναι.ο καθένας κρίνει από τις εμπειρίες του ,δεν σ αμφισβητώ γι'αυτά που γράφεις,γιατι για να τα λες κ θα έχουν φτάσει τα ψάρια σου 20 πόντους κ οι δισκαδες που ξέρεις θα έχουν δίσκους 20 πόντους.θα ήθελα αν γίνεται λοιπόν,να μην αμφισβητείς κ εσύ εμένα που δεν έχω δει κ ζητάω χωρίς ειρωνεία κάποιον να μ δείξει.Εχω δει μόνο σ εκθέσεις,σ ενυδρεία που τα αγόρασαν 20 πόντους κ 400 ευρω το ψάρι.κ σ ενυδρεία με ένα Η δυο το πολύ στα 15 ψαρια κ βέβαια αυτό δεν σημαίνει οι δίσκοι ΣΥΝΉΘΩΣ γίνονται 20 πόντοι.επίσης υπάρχει θέμα ,που χαριζα 20 ..30 δισκάκια με τα έξοδα δικά μου (τροφές ρεύματα νερα)Αν μπορεί κάποιο παιδί να τα φτάσει τόσο,αποτέλεσμα......σιγη δισκου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries