Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 24-05-13, 21:48
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

καταρχην,ευχαριστω

@μαρια καποια απο τα φυτα που εβαλες μου αρεσουνε.θα παω ομως κ μεχρι την εκθεση στην κιφησια αυριο κ θα δω τι θα βρω.θελω να βαλω παπυρο στη γωνια δεξια(εκει που κανει γωνια κ ο τοιχος)εκει ειναι το βαθυ της λιμνης κ δυστυχως ειναι κ το σημειο με τη μονιμη σκια.ιδανικα θαθελα η ρηχη πλευρα(που ειναι αριστερα τωρα)να κατσει σαυτη τη γωνια για να κανει το ψαρι φωλια εκει,αλλα οσο κ να προσπαθησα δεν βολευε να μπει ετσι η λιμνη.παντως σαυτη τη γωνια θελω να βαλω παπυρο,και ισως αριστερα στα πιο ρηχα να μπει ψευτομπαμπου και φτερη.

μεσα στο βυθο θα μπει java fern και οτι αλλο μπορεσω να βρω που να ψιλοταιριαζει.οπως και ξυλα και φυλλα.στην επιφανεια πιστια αν δε βρω κατι αλλο και στη μπροστινη μερια θα ψαξω να βρω κατι σε βουρλο η ακορο η κατι τετοιο.δεν εχω καταληξει ακομη κ δεν τα ξερω κ τα φυτα.αν δεν τα δω δε μπορω να κρινω.παντως θα πρεπει να τα βρω μεγαλα γιατι για να φυτεψω κ να φυτρωσουνε φετος,χλωμο το βλεπωασε που θελω να τελειωσω κιολας να μαζεψω το χαλι που εχω κανει στη βεραντα

@andros δεν μου ακουγεται πολυ δυσκολο αυτο που περιγραφεις,αλλα θα προτιμουσα η ζαρντινιερα να κατσει στον τοιχο αν γινεται,αντι να φτιαξω βαση γιατι ετσι θα μεινει αυτο το κενο αριστερα ωστε να φτανει οποιος θελει τη βρυση κλπ χωρις νανησυχω οτι θα γινει κατι.εκτος αυτου,αν μπει στον τοιχο και μπει κιαλλη μια ζαρντινιερα διπλα με φυτα θα βοηθησει να κρυφτει ο τοιχος.το μονο που με προβληματιζει με την κατασκευη (ισως κ αδικα)ειναι ο ηχος του νερου για το διπλανο διαμερισμα.αλλα αυτο αν δεν φτιαχτει να το δοκιμασω δεν θα ξερω...

@thodoris εσενα δε σε φτανω τον κ..λο μου να χτυπαω.εισαι πολυ μπροστα καλιτεχνικα

@andros την υπερχειληση πως θα την κανω;οταν μπορεσεις πεσμουκ κανα σχεδιακι αν εχουμε θα βοηθουσε βεβαια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01548 seconds with 11 queries