Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #90  
Παλιά 22-06-07, 09:21
Το avatar του χρήστη Kostas G.
Kostas G. Ο χρήστης Kostas G. δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 08-09-2003
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 2.792
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ όλους σας για τα σχόλιά σας!!!

Ευχαριστώ alan boy

Ναι Γιώργο(tsikis),έχω σκοπό να την χρησιμοποιήσω και έχω προβλέψει να χωράει να μπει το φις με το ενυδρείο μπροστά του... Αυτή θα είναι η ουσία η μπρίζα του ενυδρείου...

Χαίρομαι που σου αρέσει PascM

Γιώργο(genirous),χαίρομαι που σου αρέσει και εσένα
Δεν ξέρω πότε θα ξαναρθουν,ελπίζω μέχρι την Κυριακή να έρθουν γιατι την επόμενη βδομάδα δεν θα μπορώ καθόλου...
Για τους μεντεσέδες δεν ξέρω πόσο καλοί είναι...Ο καιρός μάλλον θα δείξει...Και εμένα σε έτοιμο ενυδρείο με μεντεσέδες μου κρεμάει η πόρτα μετά από κάποιο καιρό...

Ναι,αυτή θα είναι η τελική του θέση,με τη μοκέτα από κάτω...Η μοκέτα δεν είναι κολλημένη στο έδαφος πάντως και ούτε έχει υπόστρωμα,οπότε λογικά δεν πρέπει να ενοχλήσει πουθενά την ευστάθεια του ενυδρείου...Επίσης,μόλις γεμίσω το ενυδρείο μέχρι τη μέση με νερό,μου είπαν να κατεβάσω όσο πάνε όλα τα ποδαράκια γιατί λόγω της μοκέτας πιθανός να μήν έχουν κατέβει ορισμένα όσο χρειάζεται...
Αυτό δεν το ξέρω...Αλλά γιατί να μην κρατήσουν;Που θα τα βρούν τα νερά εκεί πέρα;
Το ελπίζω αυτό Γιώργο...

Κώστα,τέτοιο πρόβλημα δεν θα υπάρξει...Το ένα ενυδρείο μου το έχω 3 χρόνια τώρα πάνω από μοκέτα και έχουν επίσης πέσει αρκετά νερά καθώς π.χ. ξέχαστηκα και γέμισε το δοχείο στο οποίο βγάζω το νερό από το ενυδρείο και τα νερά χύνονταν κάτω... Κάποια στιγμή βέβαια στέγνωσε και μετά ήταν λες και δεν συνέβη ποτέ...Και το άλλο ενυδρείο μου το έχω επίσης δίπλα σε χαλιά,καλά χαλιά μάλιστα χειροποίητα και ποτέ δεν είχαν πρόβλημα και με τα λίγα νερά που τυχαίνει να πέσουν καμιά φορά...Όχι,πρόβλημα μυρωδιά δεν είχα ποτέ με τα νερά που χύνονται...


__________________
"The Catfish is a Plenty Good Enough Fish For Anyone" - Mark Twain
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01802 seconds with 11 queries