Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 03-12-16, 22:21
Harris1 Ο χρήστης Harris1 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-11-2014
Περιοχή: Χολαργος, Αθηνα
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή

επίσης από την άλλη θα ήθελα να προσθέσω οτι είναι ευεργετικό για τον ίδιο τον οργανισμό που δίνει. Επίσης δεν είμαι ειδικός γιατρός για να σας πω τώρα τα οφέλη, όμως μια αναζήτηση στο google στην πρώτη σελίδα σχετικών site που θα σας βγάλει, κάποιο θα λύσει κάποιες απορίες.
Να προσθέσω επίσης οτι κάποτε άνηκα σε μια λέσχη, που είχαμ φτιάξει την δικιά μας τράπεζα αίματος και ερχόταν ειδικοί στο χώρο που νοικιάζαμε, είχαμε συμετοχή και χρειάστηκε το αίμα.
Ηταν μοτοσυκλετιστική λέσχη που λίγες φορές για τα μέλη χρει΄στηκε, υπήρξαν όμως γνωστοί που χρειάστηκε να τους δώσουμε.
Τώρα με τα φόρουμ, είναι λίγο γνωστό διότι κάποιος που έχει έναν γνωστό πληροφορεί την "λέσχη" που κρίνουν οι υπευθηνοι την αναγκαιότητα, σπουδαιότητα, δυνατότητα.
Προσωπικά σε εσάς δεν ξέρω καλά, καθώς όμως πέρυσι στην κοπή της πίτας είδα οτι υπάρχουν άνθρωποι που συναντούντε σαν ομάδα, το θίγω αν ευαισθητοποιηθεί κάποιος ώστε να δημιουργηθεί η τράπεζα, ώστε άτομα που θέλουν δεύτερη φιάλη όπως αναφέρθηκε παραπάνω να μπορεί η ζήτηση να αντιμετωπιστεί.
Εχω υπάρξει δότης τακτικά, τα τελευταία χρόνια δεν δίνω συχνά για προσωπικούς λόγους.
Θα ήθελα να μάθω περισσότερες πληροφορίες για τον δωρητή μυελού των οστών. Οπως ας πούμε στα παίρνουν κατόπιν ... εορτής ή...
χάρηκα για το εν λόγο ποστ και μπορείτε να συνεχίσετε να προσθέτετε τις πληροφορίες σας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01383 seconds with 11 queries